"Карпати" взнали своїх суперників у Лізі Європи

Переглядів: 227
У Ньоні відбулось жеребкування 3-го кваліфай-раунду ЛЄ. Львівські «Карпати», котрі виборюють путівку до наступного раунду ЛЄ у дуелі з ісландським «Рейк`явіком»

Послезавтра «Кривбасс» проиграет «Карпатам» – 0:1

Переглядів: 519
2-й тур Украинской Премьер-лиги: цифры говорят, что… «Кривбасс» проиграет «Карпатам» – 0:1Клубы. «Кривбассу» в последние

Лужний, Ребров і Шевченко їдуть до Львова

Переглядів: 5165
Відомі спортивні зірки приїдуть до Львова на Ярмарок спорту. У вересні в місті відбудеться масштабна акція популяризації спорту. Захід організовує львівська міська рада спільно

Ісландські ЗМІ: "Карпати" набагато кращі (+Фоторепортаж)

Переглядів: 1228
Ісландські ЗМІ пишуть, що в першому матчі у рамках 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи львівські "Карпати" виглядали набагато краще господарів із команди

Карпатське виверження в Ісландії - "Рейк'явік" - "Карпати" 0:3

Переглядів: 642
Нервово почавши, львів’яни завдяки голам Гурулі, Ткачука та Батісти здобули дуже впевнену перемогу над непростим суперником. Попри те, що у суперниках

"Рейк’явік" – "Карпати" – 0:3! Матч-відповідь у Львові перетворюється у формальність

Переглядів: 2044
Перший тайм пройшов у напруженій, нервовій боротьбі на кожній ділянці поля. Більш-менш небезпечний момент виник на 18 хвилині –

ФК "Львів" підписав одразу дев'ятьох новачків

Переглядів: 1163
13 липня Футбольний клуб «Львів» пройшов процедуру заявки на сезон 2010-2011 рр. та заявився на чемпіонат. Отож контракти з клубом підписали: захисники: -

Тренування «Карпат» у Рейк'явіку (Фоторепортаж)

Переглядів: 704
«Зелено-білі» провели передматчеве заняття на стадіоні «Вьолур»..

Наши в Исландии: "Карпаты" выиграют не меньше чем 3:0"

Переглядів: 872
Украина открывает евросезон матчем в Рейкьявике против "местных спартаковцев". Сегодня Украина откроет для себя футбольный евросезон. В 22.15 по Киеву в Рейкьявике

Дмитро ДЕМ’ЯНЮК: “Тренуватися у Львові важкувато"

Переглядів: 493
Нещодавно у Донецьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіоном у стрибках у висоту серед чоловіків став львів’янин Дмитро Дем’янюк.