Новини спорту Львів та Львівська область

Фінал Кубка України "Енергія-Тайм" - "Кардинал-Рівне". 14.00. LIVE

Переглядів: 290
Сьогодні, 30 січня о 14:00 «Енергія-Тайм» у фінальному матчі поміряється силами із улюбленцем кубкової Фортуни – «Кардинал-Рівне».

Іванчук втретє переміг на Гібралтарі

Переглядів: 359
львівський гросмейстер Василь Іванчук здобув третю перемогу на ІХ шаховому фестивалі Gibraltar Chess Festival-2011, в якому приймає участь 231 шахіст з 45 країн світу.

Полуфинал Кубка Украины "Ураган" - "Энергия-Тайм". Слова после матча

Переглядів: 425
Владислав Лысенко, игрок «Энергии-Тайм»:- Матч выдался достаточно упорным и тяжелым. Команда нам противостояла хорошая. Как по подбору

Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: "Вперше отримав дві червоні картки у двох матчах поспіль"

Переглядів: 195
Кілька днів тому, у матчі проти вільних агентів Іспанії, Артем Федецький достроково покинув поле. За подібним маршрутом йому довелося піти у

"Михайло Кополовець обхаяв своїх тренерів і свій колишній клуб "Закарпаття"

Переглядів: 341
Прес-конференція керівників та тренера ФК «Закарпаття» з журналістами. Підведення підсумків першої частини та підготовки до другої

Юна негритяночка з баскетбольним м'ячем у Львові (Фото)

Переглядів: 3925
Вчора в перерві матчу «Політехніка-Галичина» - «Донецьк» (68:78) в об'єктив нашого фотокореспондента потрапила ця юна вболівальниця "Політехніки-Галичини".

Леонід Ковель підписав контракт з "Динамо"

Переглядів: 2624
Екс-нападник "Карпат" Леонід Ковель відправиться на Кіпр в якості повноправного члена мінського "Динамо". Вчора футболіст поставив свій підпис під клубним контрактом.

"Ураган" - "Енергія-Тайм" - 3:5. Львів'яни - у фіналі Кубка України!

Переглядів: 368
В Запоріжжі закінчився перший тайм півфіналу Кубка України з футзалу між "Ураганом" та "Енергією-Таймом". Відкрив рахунок ураганівець Сержао на 11

УЄФА погрожує Україні забрати Євро-2012

Переглядів: 224
На засіданні Виконавчого комітету УЄФА в Ньоні обговорювався позитивний діалог між УЄФА та Європейським Союзом на основі опублікованого комюніке Єврокомісії з питань спорту.

Ігор ОЩИПКО: "Ми знову грали в меншості, тож в кінці стало важко"

Переглядів: 170
У другому матчі поспіль Ігор Ощипко грає від дзвінка і до дзвінка. Про те, як 8-ий номер «Карпат» почувається після травми і після перемоги