Новини спорту Львів та Львівська область

ФК "Львів" - "Фенікс-Іллічівець" 1:0. Бий вперед! Вибивай подалі!

Переглядів: 243
ФК "Львів" - "Фенікс-Іллічівець" 1:0 Гол: Козак 3 ФК “Львів”: Марущак (к), Гальчук, Мостовий, Романюк, Леонідов, Чепурненко (Зозуля 86),

Сьогодні у Львові пройдуть бої за чемпіонські пояси з кікбоксингу

Переглядів: 480
9 травня у Львові в палаці спорту «Будівельник» відбудуться два титульні бої з кікбоксингу за правилами К-1. У першому поєдинку польська спортсменка

Спідвей. «СКА-Фаворит» (Львів) – «Каскад» (Рівне) - 44:49

Переглядів: 226
8 травня на львівському стадіоні СКА в рамках Української спідвейної ліги відбулася гонка між командами «СКА-Фаворит» і «Каскад».

«Енергія» - бронзовий призер. Без п’яти хвилин…

Переглядів: 217
Виїзна перемога львівської «Енергії» над «Єнакієвцем» (7:5) та поразка івано-франківського «Урагана» від «Локомотива» (1:4)

Регби. «Оболонь-Университет» (Хмельницкий) – «Сокол» (Львов) – 13:13

Переглядів: 360
Львовский «Сокол» не сумел удержать победу в Хмельницком. С помощью штрафного на последних минутах игры хозяева сравнял счет. Первый тайм

ONLINE відео трансляція матчу ФК "Львів" 1:0 "Фенікс- Іллічівець"

Переглядів: 267
Сьогодні в Добромилі відбувся матч команд першої ліги ФК "львів" 1:0 "Фенікс - Іллічівець". На нашому сайті проводилась пряма відео трансляція матчу.

"Тайму" до чемпіонства - 3 очки!

Переглядів: 223
Сьогодні «Тайм» у Донецьку зіграв із «Шахтарем». На відміну від трьох попередніх зустрічей цих команд, «гірники» склали гідну конкуренцію супернику.

"Шахтар" 1:1 "Тайм" Анонс. Битва лідерів!

Переглядів: 248
29-й тур футзального чемпіонату завершується в Донецьку однозначно центральним матчем. Якою б не була вагомою перевага «Тайму» в трьох останніх очних матчах

Спідвей. Сьогодні «СКА-Фаворит» (Львів) – «Каскад» (Рівне)

Переглядів: 448
Сьогодні, 8 травня, о 16.00 год. на львівському стадіоні СКА в рамках Української спідвейної ліги відбудеться гонка між командами «СКА-Фаворит» і

МФК "Кардинал" 1:0 МФК "Моноліт"

Переглядів: 325
МФК "Кардинал" львів у матчі 29 туру Чемпіонату України з футзалу переміг МФК "Моноліт" Харків з рахунком 1:0 Деталі розвитку подій на майданчику можна дізнатись з онлайн трансляції