Новини спорту Тернопіль та Тернопільська область

Чергові дві перемоги тернопільських гандболісток

Переглядів: 389
Вища ліга. Жінки. 13-й тур. Перший ігровий день "Економ-Університет-Енерго" (тернопіль) - "Рівне" 39:25 (20:12) Голи у "Економ-Університет-Енерго": Макеєва (2), Дупак

Українки – срібні призери чемпіонату світу з біатлону! Олена Підгрушна – герой естафети

Переглядів: 533
Українська естафетна команда у складі Валентини і Віти Семеренко, Олени Підгрушної та Оксани Хвостенко здобули срібні нагороди чемпіонату

У тернопільської "Галичанки" - останній шанс

Переглядів: 413
12-13 березня у Тернополі відбудеться останній тур волейбольної Суперліги. "Галичанка" вдома екзаменуватиме беззаперечного аутсайдера чемпіонату – "Орбіту" із Запоріжжя.

З тернопільської "Ниви" знято три очки

Переглядів: 356
Дисциплінарний комітет ПФЛ прийняв рішення про позбавлення трьох турнірних очок команди футбольного клубу «Нива» (тернопіль). Сталося це через несплату обов’язкового

На Тернопіллі цензура у спорті

Переглядів: 497
Минулоріч на Підгаєцькому спорті голова РДА зекономив 100 тисяч Ні для кого не секрет, що спорт у нашій державі, і на Тернопіллі зокрема, фінансується за залишковим принципом.

Олена Підгрушна на чемпіонаті світу фінішувала 24-ю. У Віти Семеренко - "бронза"

Переглядів: 446
На чемпіонаті світу з біатлону у Ханти-Мансійську (Росія) у середу пройшла жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами,

Олена ПІДГРУШНА 8 березня не святкує

Переглядів: 360
У позавчорашній гонці переслідування  тернополянка Олена Підгрушна зуміла піднятися на 12 позицій вгору порівняно зі спринтом. Своїми враженнями від гонки капітан нашої жіночої

ФК "Тернопіль": "Завдання на сезон - виграти студентську лігу, здобути путівку на чемпіонат Європи"

Переглядів: 520
- Завдання на сезон цього року - виграти студентську лігу, здобути путівку на чемпіонат Європи у Стамбулі, - каже наставник

Тернопільська “Галичанка” в цьому сезоні втратила шанси на медалі

Переглядів: 377
Тернопопільські волейболістки сьогодні знову програли луцькій “Волині”. На відміну від вчорашнього поєдинку боротьби не вийшло. Деморалізована

В Тернополі відбудеться Кубок України з лову риби на мормишку

Переглядів: 611
Кубок України з лову риби на мормишку пройде на тернопільському Ставу з 11 по 13 березня. На тернопільський лід з’їдуться спортсмени-риболови зі всієї