Новини спорту Тернопіль та Тернопільська область

Флорбол

Флорбольний "Тернопіль" забрав "золото" і "срібло" юніорського чемпіонату України

Переглядів: 107
Срібні медалі у наймолодшій категорії U-8 та чемпіонський титул у серед юніорів U-10 — такий здобуток підопічних Володимира Смолки
армспорт

Тернопільський рукоборець Олег Петренко став шостим на чемпіонаті світу

Переглядів: 80
У столиці Болгарії, місті Софії, відбувся чемпіонат Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів, повідомляє управління
львів нива

ПФЛ розглядає 2 варіанти проведення чемпіонату Другої ліги

Переглядів: 167
У наступному сезоні Другої ліги візьме участь 21 команда. ПФЛ розглядає можливість формату з двох груп. Серед варіантів, які розглядаються в ПФЛ на сезон 2018/19,
бокс

Тернопільські боксери тріумфували на Міжнародному турнірі

Переглядів: 94
Чотири нагороди здобули наші земляки на Міжнародному турнірі з боксу, пам'яті Ігоря Єремеєва, що з 1 до 4 червня відбувся у містечку Любешів, що на Волині.
регбі ж

Тернопільські регбістки претендують на медалі чемпіонату України

Переглядів: 59
Третій тур чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд Вищої ліги відбувся 3 червня у Івано-Франківську. У змаганнях взяли участь вісім команд:
Меркушина

Анастасія Меркушина: "Не хочу багато говорити про проблеми зі здоров'ям але, повірте, вони є"

Переглядів: 52
Біатлоністка збірної України Анастасія Меркушина пояснила, чому вирішила тренуватися окремо від збірної, а також зізналася,
Макух

Тернополянин встановив національний рекорд з бігу

Вихованець обласної спортшколи Василь Макух переміг на чемпіонаті України з легкої атлетики та встановив унікальне досягнення. Наш земляк переміг у бігу на дистанції
Грейцар Максим

Тернополяни Максим Грейцар та Павло Михайлика здобули "золото" і "срібло" Кубка світу з кікбоксингу

Переглядів: 47
Золоту та срібну нагороду вибороли представники Федерації кікбоксингу Тернопільщини Максим Грейцар та Павло Михайлика
Гатала

Гатала, Литовченко та Апанчук — кращі бомбардири "Ниви" у чемпіонаті

Переглядів: 108
Підводячи підсумок сезону 2017/18, акцентуємо увагу, що три гравці "Ниви" у цьому сезоні забили найбільше м'ячів. Ігор Гатала, Олексій Литовченко,
Шумський

Віталій Шумський: "Не знаю, вийде в мене щось у "Ниві" чи ні, але мандражу перед новим викликом немає"