Новини спорту Тернопіль та Тернопільська область

Віктор Мацикур

Віктор Мацикур про біатлонну базу у Підгородньому

Дивіться запис ефіру програми "Про важливе". Мова буде йти про біатлонну базу у Підгородньому, трампліни та санну трасу у Кременці, а також про стан справ та стратегію
фрі файт

На Всеукраїнському чемпіонаті тернопільські "характерники" вибороли сім нагород

Переглядів: 95
У Кременчуці на Полтавщині пройшов чемпіонат України з фрі-файту серед старших та молодших юнаків розділу LF, у якому спортсмени з Тернопільщини
Малютик

Тернополянин побореться за титул Чемпіона Європи зі змішаних єдиноборств

Переглядів: 79
Студент юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету Павло Малютик у квітні завоював «золото» на юніорському
Анастасія Меркушина

Анастасія Меркушина: "Якщо є хтось кращий за мене, значить наша країна сильна – і це головне"

Анастасія Меркушина – відкриття минулого сезону. Підіймалася на естафетний подіум у Поклюці на 2-му етапі Кубка світу,
львів нива

Теребовлянська "Нива" дала бій лідерові аматорського чемпіонату України

Переглядів: 178
29 жовтня, теребовлянська "Нива" у 10-му турі аматорського чемпіонату України в Оржеві мінімально поступилася місцевому "ОДЕКу", який лідирує в
Футзал

18 листопада стартує Тернопільська футзальна ліга

Переглядів: 166
Ввідбулося перше організаційне засідання щодо проведення обласних змагань з футзалу сезону-2017/18, повідомляє сайт ФФТО. Учасники наради, а це представники понад 30
мма

Тернополянин завоював Кубок України зі змішаних єдиноборств

Переглядів: 139
З 20 до 22 жовтня у Дніпрі відбувалася одна з найвидовищніших подій осені – Кубок України з ММА. Представити свій край на змаганнях з цього жорсткого
універ

Тернопільські регбісти стали призерками чемпіонату України

На Закарпатті 21 жовтня відбувся заключний четвертий тур чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд Вищої ліги. За пісдумком четвертого туру переможцями
нива

Ветерани тернопільської "Ниви" поступилися чемпіонам Європи

Переглядів: 108
28 жовтня, у смт Вишневе, що на Київщині, ветерани тернопільської "Ниви" у півфіналі кубка України серед ветеранів вікової групи 45-50 років поступилися
Галичанка

"Галичанка" двічі обіграла "Регіну"

Переглядів: 131
Другий тур Суперліги з волейболу приніс тернопільській Галичанці 6 очок, які допомогли команді закріпитись на другому місці. В першій грі, господарки змогли навязати Галичанці тільки