Новини спорту Тернопіль та Тернопільська область

Стадіон в Тернополі

Домашні матчі "Ниви" відбуватимуться на Тернопільському міському стадіоні

Переглядів: 171
Керівництво футбольного клубу "Нива" Тернопіль досягнуло домовленості щодо проведення домашніх матчів сезону 2018/19 на Тернопільському міському
веслування

Тетяна Єднак стала віце-чемпіонкою України

Переглядів: 61
У місті Дніпро завершився особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное,повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА. Виступаючи в байдарці-одиночці,
гол

"Нива" Вінниця – "Нива" Тернопіль 1:1 - відео голів та огляд матчу

Переглядів: 256
"Нива" Вінниця – "Нива" Тернопіль 1:1 - відео голів та огляд матчу .
Шумський

Віталій Шумський: "У перші хвилини гри не реалізували чимало моментів"

Переглядів: 102
Віталій Шумський: У перші хвилини гри не реалізували чимало моментів   .
нива

Чемпіонат "Нива" розпочала з нічиєї у Вінниці

Переглядів: 135
22 липня футбольний клуб "Нива" у 1 турі Другої ліги у виїзній грі зіграв внічию з вінницькою "Нивою" 1:1 Віталій Шумський у порівнянні з кубковим матчем у Миколаївці до
нива

Хто готовий до підвищення? Чого чекати від нового сезону у групі А Другої ліги

Переглядів: 197
Минулого сезону цю групу впевнено виграв "Агробізнес", "Прикарпаття" посіло друге місце. Обидві команди в нинішньому році візьмуть старт
нива

"Нива" Вінниця – "Нива" Тернопіль. Анонс матчу

Переглядів: 101
Суперником футбольного клубу "Нива" Тернопіль у першому турі Другої ліги буде СФК "Нива" з Вінниці. Матч відбудеться на Центральному міському стадіоні у Вінниці 22 липня
гол

"Вікторія" – "Нива" 2:1 - відео голів

Кубок України, 1 етап 18.07.18, смт. Миколаївка "Вікторія" – "Нива" 2:1 Голи: Акімов (14, 18) — Пікуль (71 пен.) "Вікторія": Зінченко, Мізюк, Яценко, Суходуб.
кубок України

Кубок України. "Вікторія" вибиває "Ниву" Тернопіль

Переглядів: 342
Представник аматорського чемпіонату, "Вікторія" з Миколаївки, пройшла в Кубку країни тернопільську "Ниву". Любителі потужно провели перший тайм, створивши собі перевагу
Підгрушна

Жіноча збірна України з біатлону вирушила на третій збір

Переглядів: 83
Перерва між другим і третім тренувальними зборами жіночої команди України виявився коротким - менше 10 днів. Отримавши перепочинок після стрілецької роботи в Раубічах,