Новини спорту Тернопіль та Тернопільська область

Веслування

Тернополянка стала чемпіонкою України з веслування

Переглядів: 50
Три нагороди під час командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное виборола наша Тетяна Єднак. Змагання відбулися у Полтаві. Вихованка обласної школи
Олексієнко

Ігор Олексієнко: "У цьому сезоні немає прохідних ігор"

Переглядів: 80
Півзахисник футбольного клубу "Нива" поділився враженнями від старту сезону та дав оцінку суперникам у чемпіонаті. — Ігоре, минулий сезон ти провів у складі
Волейбол галичанка

У Тернополі проводять Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд

Переглядів: 166
У Тернополі проводять Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд. Вже п'ятий рік поспіль такі змагання присвячують пам'яті ректора
нива

"Нива" підсилилась Миколою Темнюком

Переглядів: 74
Черговим новачком футбольного клубу "Нива" став 26-річний нападник Микола Темнюк. Останнім клубом гравця був волочиський "Агробізнес" у складі якого Микола Темнюк провів декілька
нива

"Нива" розібралась з "Бережанами"

Переглядів: 120
У товариському матчі футбольний клуб "Нива" обіграв ФК "Бережани" з рахунком 5:0. Матч відбувся на спортивно-тренувальній базі клубу "Ватра". Переможний почин поклав у середині першого
водно-моторний спорт

Переможцями чемпіонату світу з водно-моторного спорту у Тернополі стали поляк, італієць та болгарин

Переглядів: 126
Змагання першого етапу чемпіонату світу з водно-моторного спорту завершилися 26 серпня на тернопільському ставі. Нагадаємо,
гол

Тернополянин став гравцем ФК "Дніпро"

Переглядів: 256
Вихованець тернопільської ДЮСШ, 15-річний Максим Стельмащук (тренери В. В. Джуглей та Р. М. Курдупель) перейшов до складу футбольного клубу "Дніпро", повідомляє ФФТО.
Меркушина

Анастасія Меркушина: "В черговий раз побачила свої помилки, які потрібно виправити до зими"

Переглядів: 102
Українська біатлоністка Анастасія Меркушина, яка фінішувала на п'ятому місці в гонці переслідування літнього чемпіонату світу
бокс

Тернополяни стали призерами юніорського чемпіонату України з боксу

Переглядів: 109
Вихованці спортклубів "Шкіряна рукавичка" та "Поєдинок" здобули срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з боксу, що минулого тижня завершився
зазуляк

Тернополянка Ольга Зазуляк посіла шосте місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

З 20 по 26 серпня 2018 року в м. Берлін (Німеччина) проходив чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового