Новини спорту Тернопіль та Тернопільська область

Підгрушна

Збірна України посіла шосте місце в Кубку націй, з наступного сезону жіноча квота зменшиться

Переглядів: 75
Жіноча збірна України з біатлону посіла шосте місце в загальному заліку Кубку націй. Це означає, що з наступного сезону квота
нива теребовля

Теребовлянська "Нива" поступилася ФК "Хмельницький"

Переглядів: 254
Теребовлянська "Нива" у рамках підготовки до сезону-2018 у гостях провела спаринг з ФК "Хмельницький". Для колишнього гравця збірної України Олександра Алієв товариський
радь

"Він обіцяв, що буде золото, і дотримав свого слова". Тренер та рідні про успіх чемпіона Тараса Радя

Переглядів: 81
18-річний тернополянин Тарас Радь став чемпіоном Паралімпійських ігор у Пхьончхані в Південній Кореї. Його друзі, колеги,
Василитчук

Андрій Василитчук: "Президент ФК "Нива" запросив за мене 120 тисяч доларів, а Григорій Суркіс пошкодував"

Переглядів: 297
Як із тернопільської «Ниви» гравців запрошували до Національної збірної України Львів’янин
бокс

Тернопільські боксерки перемогли на "Кубку Карпат"

Переглядів: 107
Дві золоті та одну бронзову медаль здобули вихованки тернопільського спортклубу "Шкіряна рукавичка" у рамках Міжнародного турніру з боксу — "Кубок Карпат".
Футзал

Гол Валентина Білика ввійшов до ТОП-10 групового етапу фіналу АФУ - відео

Переглядів: 106
Асоціації футзалу України визначила ТОП-10 голів групового етапу Всеукраїнського фіналу АФЛУ 2018 року. До його числа потрапив і м’яч, який
радь

Тарас Радь за золоту медаль на Паралімпіаді отримав телевізор та квартиру

Переглядів: 173
Спортсмена Тарас Радя, який здобув золото на XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані, 23 березня особисто привітали представники Тернопільської
Джима підгрушна

Олена Підгрушна дала відповіді на провокаційні питання - відео

Переглядів: 493
Капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна розповіла, чи є серед біатлоністок лесбіянки, і чи вербують спортсменок у снайпери.– Чи
Підручний

Чоловіча збірна Україна наступного сезону зможе виставляти лише чотирьох біатлоністів

Переглядів: 153
У російській Тюмені триває останній етап Кубка світу з біатлону. Збірна України бойкотує усі змагання на території країни-агресора.
нива

"Нива" проведе спаринг з коломийським "Покуттям"

Переглядів: 69
У найближчу неділю, 25 березня, футбольний клуб "Нива" Тернопіль проведе заключний спаринг перед стартом у весняній частині чемпіонату Другої ліги. У Синькові Заліщицького