Новини спорту Тернопіль та Тернопільська область

Антонюк

Тернопільський борець Андрій Антонюк взяв реванш у шведа Б'юберга

Переглядів: 234
Єдину медаль для збірної України на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби здобув тернополянин Андрій Антонюк. Після здобутих медалей на молодіжних
Джима підгрушна

Олена Підгрушна провалила індивідуальну гонку на Кубку світу

29 листопада у шведському Естерсунді відбулася жіноча індивідуальна гонка на 15 кілометрів у рамках першого етапу Кубка світу з біатлону. Збірна України була
гол

"Агрон" – краща аматорська футбольна команда Тернопільщини

Переглядів: 227
Чемпіоном Тернопільської області з футболу вперше у своїй історії стала команда «Агрон», яка представляє Великогаївську громаду. Про те, як здобувалося
Меркушина

Володимир Бринзак: "Меркушина - акселерат"

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина добре готова до сезону. Про це розповів президент ФБУ Володимир Бринзак. "У Насті Меркушиної є специфіка - вона дуже рано почала
Підручний

Дмитро Підручний: "Перший раз таку гонку біг, мені сподобалось – емоції класні"

Дмитро Підручний поділився враженнями після одиночної змішаної естафети, де він з Витою Семеренко зайняли шосте місце. "Перший раз таку
Підгрушна

Олена Підгрушна у першій гонці сезону посіла 10-те місце

26 листопада у Швеції відбулася жіноча змішана естафета у рамках першого етапу Кубка світу. Жіноча збірна України з біатлону на чолі з капітаном команди тернополянкою
Підручний

Дмитро Підручний в одиночній змішаній естафеті 6-ий на Кубку світу

26 листопада відбулась стартова гонка на Кубку світу з біатлону в шведському Естерсунді. Тернополянин Дмитро Підручний біг естафету разом з Вітою Семеренко,
нива

Гравці "Ниви" взяли участь у "Кубку Патріотів"

Переглядів: 130
16-17 листопада у Ірпені, що на Київщині, відбувся перший розіграш "Кубка Патріотів" серед чотирьох студентських команд. У складі команди тернопільського педуніверситету
труш

Віталій Труш фінішував 69-им у спринтерській гонці

23-ого листопада у норвезькому Шушені стартував міжнародний сезон - відбулася перша гонка Кубку IBU. У чоловічому спринтерському забігу на 10 кілометрів, в тернополянина
фрі файт

На турнірі з фрі-файту в Києві Тернопільщина - друга серед 9-ти областей України

Переглядів: 89
18-19 листопада у столиці України відбувся Всеукраїнський меморіальний турнір з фрі-файту «Захисник Вітчизни», на якому команда