Новини спорту Тернопіль та Тернопільська область

Меркушина

Анастасія Меркушина: "В черговий раз побачила свої помилки, які потрібно виправити до зими"

Переглядів: 103
Українська біатлоністка Анастасія Меркушина, яка фінішувала на п'ятому місці в гонці переслідування літнього чемпіонату світу
бокс

Тернополяни стали призерами юніорського чемпіонату України з боксу

Переглядів: 109
Вихованці спортклубів "Шкіряна рукавичка" та "Поєдинок" здобули срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з боксу, що минулого тижня завершився
зазуляк

Тернополянка Ольга Зазуляк посіла шосте місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

З 20 по 26 серпня 2018 року в м. Берлін (Німеччина) проходив чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового
гол

Чортківський "Кристал" знову програє в аматорському чемпіоні України

Переглядів: 104
25 серпня футбольний клуб "Кристал" у 4 турі Чемпіонат України серед аматорів у виїзному матчі поступився коломийському "Покуттю" 3:1. Попри виїзний
Меркушина

Меркушина та Підгрушна потрапили в квіткову церемонію гонки переслідування на літньому ЧС

Переглядів: 144
В Нове-Мєсто завершилася жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами. Відразу три українки потрапили
нива

"Поділля" – "Нива" 0:1 - відео голу та огляд матчу

Переглядів: 169
"Поділля" – "Нива" 0:1 Гол: Олексієнко 13 .
Шумський

"Поділля" – "Нива" 0:1: післяматчева прес-конференція Віталія Шумського

Переглядів: 190
"Поділля" – "Нива" 0:1: післяматчева прес-конференція Віталія Шумського   .
підручний кільчицький

Дмитро Підручний: "Я не можу сказати, що результат у мене не вдався через ролери, але ними я незадоволений"

Переглядів: 51
Дмитро Підручний прокоментував спринтерську гонку на чемпіонаті світу з літнього біатлону, де він зайняв двадцять
Підгрушна

Олена Підгрушна: "Наше головне завдання - це зима"

Переглядів: 122
Олена Підгрушна прокоментувала спринтерську гонку на чемпіонаті світу з літнього біатлону, де вона зайняла п’яте місце. - Резерв сил був вичерпаний.
Меркушина

Анастасія Меркушина: "На першому рубежі допустила промахи тільки через свої помилки"

Переглядів: 94
Анастасія Меркушина прокоментувала спринтерську гонку на чемпіонаті світу з літнього біатлону, де вона зайняла сьоме місце. - На першому