"Спортлідер+" - "Енергія". Довести, що сильніші

06 грудня 00:15
Переглядів: 289
енергія спортлідер

Футзал. Екстра-ліга України

6 листопада. 12:30. Хмельницький. Спорткомплекс УМВС (вул. Зарічанська, 9)

"Спортлідер+" - "Енергія"

Великий футзал повертається до України! Три тижні тому львівська "Енергія" зіграла внічию з "Ураганом", а "Спортлідер" здолав "Приват".

Власне, хмельничани вже чотири гри поспіль перемагають. В останньому турі навіть обійшли нашу команду в таблиці. Тепер підопічні пана Мглинця треті. Неприємно, чесне слово, дивитись на вчорашнього аутсайдера знизу вгору. Але таке життя. Ще влітку на "Кубку Львівщини" "рожеві" вказали всім, що тепер вони будуть нещадно бити суперників. Пам'ятаєте ті 4:4 проти "Енергії"? Нам тоді вказували, що нічию львів'яни здобули не без допомоги суддів. Ну так ось, є шанс тих критиків поставити на місце. Досить буде однієї мале-е-есенької перемоги. То я жартую, адже всім відомо, що не може бути перемоги маленької - треба буде боротись з усіх сил.

"Спортлідер" - команда двох найкращих бомбардрирів Екстра-ліги. Тут грають Дмитро Калуков (9 голів) та Сергій Рибак (8 голів), Олексій Фетько (7 голів). А ми, у відповідь, маємо такі контраргументи: нестаріючий Федюк та перспективний Грицина (той, що Михайло) забили по 7 м'ячів. Ну й Кордоба недалеко - 6 голів. Також дуже хочу відзначити у господарів по-спортивному злого й неприємного Андрія Засенка. Він ще в часи виступів за "ТВД" був особливим гравцем, а зараз став одним з кращих у Хмельницькому.

Зустрічаються прямі конкуренти за місце у чільній трійці. Хіба може бути нецікаво? А от прогнозів робити не стане ніхто. Маємо занадто багато питань: Кому зіграє на руку перерва? Чи добре включиться у гру втомлений Кордоба? Де справжня "Енергія": у перемозі над чемпіонами, чи у втраті очок з "Ураганом"? Футзал завжди ставить багато питань. Відповідають же ноги гравців.

Тож вболіваємо і чекаємо на перемогу львів'ян. Як завжди, всім серцем віримо!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: