"Спортлідер+" просить скасувати дискваліфікації Лисенка та Калукова

06 травня 08:43
Переглядів: 144
Суд

Хмельницький клуб звернувся в АФУ з аргументованою проханням переглянути покарання двох гравців основи, які пропустять п'ятий матч серії 1/2 фіналу плеф-офф проти Урагану.

Півфінальна серія плей-офф Екстра-ліги у протистоянні хмельницького Спортлідера_ та івано-франківського Урагану досягла апогею, яким стане п'ятий матч в Хмельницькому 9 травня. Нагадаємо, в перших двох матчах перемоги здобув Спортлідер, але в Івано-Франківську "дракони" зуміли повністю реваншуватися і перевести серію в п'ятий матч.
 
Але перед вирішальним поєдинком Спортлідер не може розраховувати на двох важливих гравців основи - воротаря Максима Лисенка та універсала Дмитра Калукова, які отримали в різних матчах червоні картки і відповідні дискваліфікації. У спробі повернути їх на поле хмельничани і звернулися в АФУ з листом:

Хмельницька обласна громадська організація «Футзальний клуб «СПОРТЛІДЕР+»» (Хмельницький) в контексті останніх рішень арбітрів та КДК ФФУ, вкрай стурбована занадто жорсткими дисциплінарними рішеннями по відношенню до гравців нашої команди Дмитра Калукова та Максима Лисенка. Вважаємо за потрібне висловити власну позицію, адже переконані, що Хмельниччина зробила достатньо для розвитку футзалу в Україні, зокрема завдяки присутності в Чемпіонаті України з футзалу серед команд Екстра-ліги – футзального клубу «Спортлідер+», в Чемпіонаті України з футзалу серед команд Першої ліги – футзального клубу «Спортлідер-2», розвитком власної дитячо-юнацької спортивної школи, достойного представництва та активній участі в Аматорській футзальній лізі України.

У другому матчі півфінальної серії Чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі між командами «Спортлідер+» – «Ураган» в першому таймі пряму червону картку отримав воротар нашої команди, Максим Лисенко. Проти факту вилучення нашого гравця в нашого клубу заперечень немає, але щодо дисциплінарного покарання у вигляді п’яти ігор є чимало запитань. Безумовно, наслідок зіткнення Максима Лисенка і Юліана Горбатого був тривожним, але на відео помітно, що в діях Максима навмисних грубих мотивів не було, відповідно і термін покарання винесений КДК ФФУ на думку нашого клубу є занадто суворим. Як приклад, схожий за аналогією виник момент у матчі «Енергія» – «Локомотив», в якому трапилося зіткнення між Пітулею і Овсянніковим. Результатом стало лише винесення попередження. Звертаючись до Вас, просимо розглянути можливість зменшення терміну дискваліфікації, керуючись фактами наведеними вище.

У четвертому матчі півфінальної серії Чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі між командами «Ураган» – «Спортлідер+» на 40-ій хвилині матчу з майданчику був вилучений гравець нашої команди, Дмитро Калуков. Вважаємо, що покарання у вигляді червоної картки є несправедливим, адже, по-перше, епізод відбувся в центрі поля, по-друге, гравець команди «Ураган» прокинув м’яч в напрямок бічної лінії, а не в напрямку воріт. Просимо Вас, внести відповідне клопотання, щодо скасування червоної картки, та повідомити наш клуб про результати розгляду справи.

До матеріалів звернення, ми додаємо відео епізодів.

Шановні добродії, наш клуб розраховує на об’єктивний та неупереджений розгляд нашого звернення, яке покликано зберегти та примножити інтерес до футзалу на Хмельниччині та в цілому в Україні.

Заздалегідь дякуємо за розуміння та підтримку. Хай щастить!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: