"Спортлідер+" - "Ураган". Анонс 2-го матчу півфіналу Екстра-ліги

26 квітня 10:01
Переглядів: 73
ураган спортлідер

"Спортлідер +" - "Ураган"
26 квітня 2015. Хмельницький. Спорткомплекс УМВС - 14.30
Рахунок у серії: 1:0

Після того, як "Спортлідер +" зумів перемогти в першому матчі півфінальної серії, від хмельницької команди багато хто чекає "продовження банкету". Можна не сумніватися, що спорткомплекс УМВС знову буде заповнений практично під зав'язку. І з такою підтримкою підопічні Віктора Мглинця цілком реально можуть подвоїти рахунок у серії і поїхати в Івано-Франківськ в гарному настрої. Крім того, в цьому поєдинку "лідерам" зможе допомогти Олексій Фетько, що пропускав перший матч через дискваліфікацію. Та й самі футзалісти "Спортлідера +" напевно розуміють, що у них з'явився унікальний шанс наблизити фінал на відстань витягнутої руки.

А ось "Урагану" доведеться попітніти, бо навряд чи підопічним Івана Скіцка захочеться повертатися до Івано-Франківська, маючи в пасиві дві поразки. Тому, "драконам" потрібно проаналізувати свої помилки, допущені в першій грі, щоб не допустити їх знову. Саме тоді у них буде шанс на те, щоб зрівняти рахунок у серії. Іншого не дано.

Напевно обидві команди перед другим поєдинком згадають, як вони добували путівки до півфіналу минулого стадії турніру. Адже цей матч, як не банально це звучить, буде визначальним. Тому, є підозра, що цього разу ми побачимо більш емоційний (в хорошому сенсі цього слова) футзал, в якому буде багато боротьби. Може бути, як і в першій грі, все вирішить один м'яч. Але такий результат напевно можна буде чекати за умови, якщо обидві команди будуть грати від оборони. Але це - малоймовірно, проти що і "Спортлідер +", і "Ураган" є прихильниками атакуючого футзалу.

У прийдешньому другому побаченні команд напевно багато чого може вирішити і досвід. Принаймні, він є у Сімки, Колтка і Кіндратіва. Чи є він у гравців "Спортлідера +"? В принципі, у хмельницькій команди є досвідчені футзалісти - такі, як Калуков і Доманський. Але якщо ми говоримо про досвід ігор плей-офф, то тут має спрацювати перевага "Урагану". Але в першій грі вона не спрацювала. І для івано-франківської команди це буде черговий тест. Може, й не такий, як у серії проти "ЛТК", але не менш серйозний. От тільки чи дасть "Спортлідер +" подолати цю перешкоду?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: