"Спортлідер+" - "Ураган". Анонс матчу

13 грудня 08:49
Переглядів: 116
ураган спортлідер
Чи зможуть івано-франківці взяти реванш за домашню поразку?
 
Пам'ятається, у пісні Віктора Цоя співається: "Починається новий день...". Ось і у нас починається - не тільки новий день, а новий тур. Розпочнеться він у Сумах, про що ми писали. А ось у суботу тур відкриє поєдинок у Хмельницькому, де "Спортлідер+" зустрінеться з"Ураганом".

Після того, як підопічні Віктора Мглинця завершили перше коло на почесному третьому місці, вони навряд чи захочуть зупинятися на досягнутому. Тим більше, подоляни будуть грати вдома. А в рідних стінах "Спортлідер+" в цьому сезоні грає досить-таки пристойно. Яскраве тому підтвердження - поєдинок з "Енергією", яка ледве врятувалася, здобувши одне очко у спорткомплексі УМВС. І "Урагану" слід готуватися до того, що "лідери" будуть і в цій зустрічі грати з таким же запалом, як і в останньому матчі першого кола.

Втім, Івану Скіцку напевно буде, що протиставити Віктору Мглинцю. По-перше - мотивація "драконів", які звісно захочуть взяти реванш за домашні 1:4. По-друге - не слід забувати, що "Ураган" в цьому сезоні досить-таки непогано грає на виїзді. І по-третє - "Ураган" вже не той, що був на початку чемпіонату, коли у молодих гравців присутнє хвилювання, а брак досвіду ігор на високому рівні призвів до невтішного результату. Тепер івано-франківський колектив виглядає більш зіграним і злагодженим, і за рахунок цього він, напевне, зможе нав'язати боротьбу "лідерам". До того ж, чомусь не виникає сумнівів, що в Івана Скіцка припасені деякі тактичні сюрпризи для свого візаві по тренерському цеху.

В принципі, виходячи з усіх розкладів, можна сміливо вважати, що поєдинок у Хмельницькому буде одним з найцікавіших у турі. Але за напруженням гри ця зустріч точно буде веселою цікавою. У таких випадках прийнято говорити: видовище гарантовано. 

Чемпіонат України. Екстра-ліга. 10 тур
"СПОРТЛІДЕР+" (Хмельницький) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ)
 
13 грудня. 12:00. Хмельницький. Спорткомплекс УМВС.
Арбітри: Дребужан (Мукачеве), Голубєв (Алушта). Спостерігач арбітражу: Соболевський (Радомишль).
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: