"Спортлідер+" - "Ураган": чи відбудеться реванш за поразку в першому колі?

21 листопада 10:00
Переглядів: 85
Ураган

Сьогодні, 21 листопада, "Ураган" розпочне друге коло виїзним матчем у Хмельницькому проти місцевого "Спортлідера+".

"Спортлідер+ (Хмельницький) - "Ураган" (Івано-Франківськ)

21 листопада, 12:00. Хмельницький. Спорткомплекс УМВС

Враховуючи те, що вже починається друге коло, більшість команд гратимуть з прицілом на плей-офф. І "Спортлідер+" з "Ураганом" - не виключення. Тим більше, обом командам на старті другого кола є, що доводити. Господарі ведуть заочну боротьбу за місце у топ-трійці з "Титаном-Зорею" і "Продексімом". Враховуючи поразку покрівчан і вірогідну втрату очок футзалістами херсонської команди, "лідери" зможуть піти у відрив від них. Тим більше, підопічні Романа Ковальчика почнуть перше коло вдома. Тому у них буде достатньо мотивації, щоб здобути три очки.

Однак у "драконів" будуть свої рахунки з подолянами. Ще ніхто не забув, що в Івано-Франківську підопічні Івана Скіцка поступились з не зовсім пристойним рахунком. Але тоді "Спортлідер+" хоч і грав свою першу офіційну гру за нового тренера (передсезонні турніри не рахуються), але був у досить непоганій формі. Це вже потім намітився спад. Але зараз подоляни ніби почали виходити з нього. А "ураганівці" неодмінно захочуть перевірити, чи так це насправді. Тим більше, іванофранківцям необхідний хороший результат після того, як вони не дуже добре завершили перше коло, поступившись на виїзді "Кардиналу-Рівне". Тому для них гра у Хмельницькому, яка, до речі, буде продовженням п'ятиматчевого виїзного турне, буде дуже принциповою.

Якщо говорити про те, чого слід очікувати від цього матчу, то хотілося би вірити в те, що він виправдає очікування і статус центрального у турі. А те, що він буде саме таким, сумнівів нема.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: