Спортсмен з Львівщини став призером міжнародного турніру з тхеквондо

13 жовтня 23:21
Переглядів: 229
Вільна боротьба

Сьогодні, 13 жовтня, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький вручив призеру міжнародного турніру з тхеквондо «Ukraine Open Cup» вихованцю ДЮСШ «Явір» Ростиславу Яціву медаль, грамоту, які надійшли з Харкова та кубок від райдержадміністрації.

За словами головного спеціаліста відділу молоді і спорту РДА Олега Войтечка, міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ класу G-1 «Ukraine Open Cup» проходив з 3 по 5 жовтня в харківському Палаці спорту «Локомотив» і зібрав спортсменів з 22 країн світу. За медалі та міжнародний рейтинг вели боротьбу тхеквондисти з України, Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Росії, Польщі, Туреччини, Ізраїлю, Франції, Греції, Італії, Німеччини, Португалії, Бельгії, Швеції, Хорватії, Бахрейну, Лівану, Єгипту, Пакистану, а також з США та Бразилії. Протягом трьох днів турніру були розіграні медалі в тридцяти вагових категоріях в трьох вікових групах.

В перший день «Ukraine Open Cup» на даянги вийшли кадети до 57 та більше 65 кг, юніори у ваговій категорії до 45 кг та юніорки до 44 кг. Бої проходили в доволі напруженій боротьбі, спортсмени показували свої найкращі якості. Відмінна моральна, фізична та технічна підготовка до турніру допомогла спортсмену з ДЮСШ «Явір», вихованцю тренера-викладача Івана Харіва, Ростиславу Яціву посісти ІІ місце у ваговій категорії до 57 кг.

«Зважаючи на події, що відбуваються на сході країни, деякі спортсмени не змогли приїхати на турнір, але це ніяк не вплинуло на його високий рейтинг, адже в ньому взяли участь найсильніші національні команди світу – Туреччини, США, Бразилії та Азербайджану і це свідчить, що «Ukraine Open Cup» один з найрейтинговіших турнірів світу з тхеквондо, – зауважив Іван Харів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: