Спортсменам Дрогобича та їх тренерам виплачуватимуть грошову винагороду у розмірі від 40 до 100 тис грн

03 грудня 13:46
Переглядів: 238
гроші

У четвер, 30 листопада, на засіданні сесії Дрогобицької міської ради було ухвалено рішення про прийняття Положення щодо призначення виплати грошової винагороди провідним спортсменам міст Дрогобича і Стебника та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня.

Згідно з цим Положенням, грошові винагороди виплачуватимуть спортсменам-дрогобичанам, які здобули звання чемпіонів світу, Європи чи олімпійських чемпіонів, а також переможців Паралімпійських і Дефлімпійських ігор.

Розмір грошової винагороди залежатиме від зайнятого призового місця. Відтак для олімпійських чемпіонів за зайняте І місце грошова винагорода призначатиметься в розмірі 100 тис грн, за ІІ — 90 тис грн та ІІІ — 80 тис грн.

Для чемпіонів світу за зайняте І місце грошова винагорода призначатиметься в розмірі 60 тис грн, за ІІ — 50 тис грн та ІІІ — 40 тис грн.

Для чемпіонів Європи за зайняте І місце грошова винагорода призначатиметься в розмірі 40 тис грн, за ІІ — 30 тис грн та ІІІ — 20 тис грн.

Для Паралімпійських і Дефлімпійських чемпіонів винагорода призначатиметься в розмірі 100 тис грн за І місце, за ІІ — 90 тис грн та ІІІ — 80 тис грн.

До того ж виплачуватимуть грошову винагороду і тренерам-викладачам, які готували чемпіонів у розмірі 20% від загальної суми винагороди спортсмена.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: