Спортсменам, які посіли 4-6 місця на Олімпійських іграх в Лондоні виплатять премії

29 листопада 18:43
Переглядів: 159
олімпіада

Кабінет Міністрів України призначив грошові винагороди спортсменам та їх тренерам, які посіли 4-6 місця на ХХХ літніх Олімпійських іграх в Лондоні. Відповідну постанову № 1089 ухвалено на засіданні Уряду 28 листопада 2012 року.

Цим документом передбачається здійснити фінансове заохочення учасників ХХХ літніх Олімпійських ігор, які посіли 4-6 місця та їх тренерів, виплативши грошові винагороди спортсменам у розмірах: четверте місце - 50,0 тис. грн., п'яте місце - 35,0 тис. грн., шосте місце - 25,0 тис. грн. відповідно, та їх тренерам в індивідуальних видах програми, — у розмірі 100відсотків розміру винагороди спортсмена; у командних видах програми — у розмірі 50 відсотків від загальної суми винагород, отриманих усіма спортсменами у даному виді програми.

У постанові також зазначено, що тренерам за результатами участі спортсменів у ХХХ літніх Олімпійських іграх у командних видах програми з академічного веслування (перше місце) та легкої атлетики (третє місце) виплатити грошові винагороди у розмірі 50відсотків загальної суми винагород, отриманих усіма спортсменами у даному виді програми, з яких не менш як 40 відсотків розподіляється між особистими тренерами та до 60 відсотків виплачується тренерам, що здійснювали підготовку команди до ХХХ літніх Олімпійських ігор.

Як зазначив Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, прийняття постанови сприятиме відзначенню досягнень видатних спортсменів та їх тренерів, які вплинули на високі спортивні здобутки атлетів. Адже те місце, яке посіла наша країна у загальнокомандному заліку ХХХ літніх Олімпійських ігор – результат їхньої праці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: