Спортсмени Львівщини - серед кращих в Україні на змаганнях із морських багатоборств та акватлону

04 жовтня 16:30
Переглядів: 232
спорт

Днями на у Трускавці завершився чемпіонат України та Всеукраїнські змагання "Золота Осінь" з морських багатоборств та акватлону (плавання, біг). Участь у змаганнях взяли команди з Києва та 10 областей України: Львівської, Київської. Житомирської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Черкаської, Рівненської, Харківської, Херсонської. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

За результатами змагань у басейні та на бігових дистанціях у командному заліку чемпіонату України серед дівчат перемогу виборола команда Львівської області у такому складі: Городня Марія (Львів), Манюк Олена, Яцишин Ангеліна (Трускавець). У командному заліку серед юнаків Львівщину випередили юні спортсмени з Тернопільської області (І місце) та Черкаської області (ІІ місце). Відтак бронзові медалі здобули Вітебський Артур, Кулинич Микола та Брильовський Юрій з Трускавця.

Серед кращих в особистому заліку на Всеукраїнських змаганнях з морських багатоборств "Золота осінь" у старшій віковій групі - вихованка ДЮСК "Спортовець" Кісак Галина (1 місце); у середній віковій групі - Маброук Алладін (ІІ місце ) та Скрипка Яна (ІІІ місце).

Зазначимо, організатори чемпіонату України та Всеукраїнських змагань "Золота Осінь" з морських багатоборств та акватлону - Міністерство молоді і спорту України, Федерація морських багатоборств і акватлону України, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та Трускавецький дитячо-юнацький спортивний клуб  "Спортовець".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: