Спортсмени Львівщини успішно виступили в чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

29 квітня 20:41
Переглядів: 148
спортивне орієнтування

22-28 квітня 2014 в м. Черкасах відбувся чемпіонат України (2-3 етапи) та Кубок України (спринт, 7 етап) зі спортивного орієнтування серед дорослих, юніорів, юнаків.

Участь у чемпіонаті України взяли збірні команди 13 областей та 16 обласних збірних у змаганнях серед юніорів та юнаків.

У складі команди Львівської області змагалося шестеро спортсменів: Ярослав Пажух, Сергій Бабич, Юрій Бадан, Роман Степаненко, Володимир Гощицький, Богдан Махалюк.

В індивідуальному заліку в чемпіонаті України та Кубку України на всіх дистанціях серед дорослих успішно виступив львів’янин майстер спорту України Ярослав Пажух. Він виборов І місце на спринтерській дистанції (23 контрольні пункти, 3,100 км), середній дистанції (26 контрольних пунктів, 7,960 км) та довгій дистанції (22 контрольних пункти, 12,240 км), а також виборов І місце в командній естафеті у заданому напрямку. У складі естафетної команди разом з Я.Пажухом, звання чемпіонів України 2014 року вибороли ще двоє представників Львівщини: Сергій Бабич та Юрій Бадан й виконали при цьому норматив «Майстра спорту України» !

Окрім цього Юрій Бадан посів І місце серед юніорів на довгій дистанції (22 контрольних пунктів, 12,240 км).

У змаганнях серед юнаків члени збірної команди Львівської області Володимир Гошицький, Богдан Михалюк та Роман Степаненко вибороли ІІІ місце в естафеті у заданому напрямку.

В загальнокомандному заліку в чемпіонаті України 2014 року збірна Львівської області посіла 5 місце, а в заліку серед юніорів та юнаків – 14 місце.

Вітаємо кращих представників спортивного орієнтування Львівщини й бажаємо їм подальших успіхів !