Спортсмени Львівщини вибороли золоті медалі на чемпіонаті та Кубку України зі спортивного орієнтування

08 квітня 14:46
Переглядів: 127
Кратов

Упродовж 29 березня - 3 квітня 2017 року в місті Трускавці на Львівщині відбулися особистий чемпіонат України, Кубок України (1-2 етапи), Кубок України (1-2 етапи, спринт) та Всеукраїнські змагання серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів зі спортивного орієнтування.

Участь у змаганнях, зорганізованих під егідою Мінмолодьспорту України, федерації спортивного орієнтування України й за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, обласної федерації спортивного орієнтування та Трускавецької міської ради, змагалися 540 спортсменів з 19 областей України та м. Києва.

Два «золота» чемпіонату України виборов Олександр Кратов (Львівська область) на подовженій дистанції та скороченій дистанції, а також одну «срібну» медаль на надкороткій дистанції.

Чемпіонкою України серед дівчат віком 14 років на подовженій дистанції виявилася ще одна представниця збірної команди Львівської області – львів’янка Юлія Мартинів.

Загалом серед переможців чемпіонату України та Кубку України на різних дистанціях та в вікових категоріях виявилися:

Надкоротка дистанція

Серед жінок, юніорок та дівчат

Дзема Катерина, 21 Е – Вінницька область,

Доценко Олена, 21 аматори – м. Київ,

Тимощук Марія, U20 – Київська область,

Котляр Поліна, U18 – Луганська область,

Цивільська Фея, U16 – Херсонська область,

Білякова Анастасія, U14 – м. Київ,

Отрешко Марія, U12 - Харківська область.

Серед чоловіків, юніорів та юнаків

Ушкварок Павло, 21 Е - Харківська область,

Купрієць Антон, 21 аматори - Київська область,

Поляниця Станіслав, U20 – Київська область,

Звягін Микита, U18 – Київська область,

Грязев Богдан U16 – Херсонська область,

Кутовий Артур, U14 - м. Київ,

Шип Олексій, U12 – Харківська область.

Подовжена дистанція

Серед жінок, юніорок та дівчат

Слута Ольга, 21 Е – Сумська область,

Данилова Анастасія, 21 аматори, Сумська область

Тимощук Марія, U20 – Київська область,

Гоєнко Марія, U18 – Харківська область,

Миронюк Аліна, U16 – Черкаська область,

Мартинів Юля, U14 – Львівська область,

Мізернюк Мирослава, U12 – Херсонська область.

Серед чоловіків, юніорів та юнаків

Кратов Олександр, 21 Е - Львівська область,

Савченко Олексій, 21 аматори – Сумська область,

Рачук Тарас, U20 – Вінницька область,

Звягін Микита, U18 – Київська область,

Піддубний Михайло, U16 - Полтавська область,

Машков Ілля, U14 – Київська область,

Шип Олексій, U12 – Харківська область.

Ультра-середня дистанція

Серед жінок, юніорок та дівчат

Дзема Катерина, 21 Е – Вінницька область,

Доценко Олена, 21 аматори - м. Київ,

Басюк Анастасія, U20 – Вінницька область,

Котляр Поліна, U18 – Луганська область,

Цивільська Фея, U16 – Херсонська область,

Довгань Анна, U14 – Дніпропетровська область,

Бовкун Ольга, U12 Сумська область.

Серед чоловіків, юніорів та юнаків

Глібов Руслан, 21Е – Дніпропетровська область,

Оришко Олександр, 21 аматори – Волинська область,

Рачук Тарас, U20 – Вінницька область,

Звягін Микита, U18 – Київська область,

Погребець Данило, U16 – Черкаська область,

Машков Ілля, U14 – Київська область,

Ковальчук Артур, U12 – Вінницька область.

Скорочена дистанція

Серед жінок, юніорок та дівчат

Федорова Олена, 21 Е - Київська область,

Пархоменко Олександра, 20 А - м. Київ,

Тимощук Марія, U20 – Київська, 

Гуценко Ліза, U18 – Миколаївська,

Суркова Поліна, U16 - м. Київ,

Якимечко Катерина, U14 - Івано-Франківська ,

Коваль Марія, U12 – Чернігівська область.

Серед чоловіків, юніорів та юнаків

Кратов Олександр, 21Е - Львівська область,

Оришко Олександр, 21А – Волинська область,

Поляниця Станіслав, U20 – Київська область,

Звягін Микита, U18 – Київська область,

Погребець Данило, U16 – Черкаська область, 

Басюк Єгор, U14 – Вінницька область,

Шип Олексій, U12 – Харківська область.

 

Андрій Закрута, управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: