Спортсмени Львівщини виступили на чемпіонаті України з бадмінтону серед юніорів

29 квітня 13:45
Переглядів: 229
бадмінтон

В період з 22 по 25 квітня 2014 року в місті Одесі тривав чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів 1996 р.н.   

У змаганнях взяла участь і команда Львівської області у складі: майстра спорту Тетяни Леми, Аліни Артьомової, Іллі Шведова та Владислава Васильєва. Тренерами львівських спортсменів є Гречанюк О.О., Каратник І.В., Ціж Л.М.

Результат виступів спортсменів Львівщини:

Лема Тетяна виборола 5 місце в одиночній категорії, 5 місце в парній категорії (з харківською спортсменкою Шалаєвою Вікторією), 5 місце в змішаній категорії (з одеським спортсменом Носовим Максимом);

Артьомова Аліна виборола 5 місце в одиночній категорії, 9 місце в парі (з вінницькою спортсменкою Цехмейструк Анастасією), 9 місце в змішаній категорії (з Шведовим Іллею);

Шведов Ілля здобув 9 місце в одиночній категорії, 5 місце в парній категорії (з Васильєвим Владиславом),

Васильєв Владислав виборов 9 місце одиночній категорії, 17 місце в змішаній категорії (з вінницькою спортсменкою Бондарєц Тетяною).

Звання Чемпіонів України вибороли Олександр Колєснік (Дніпропетровськ), Ганна Міхалькова (Харків), Владислав Булденко і Олександр Колєснік в парній категорії (Дніпропетровськ), Єлизавета Крячко і Ганна Міхалькова в парній категорії (Харків) і в змішаній категорії Артем Ткачук і Ганна Міхалькова (Вінниця і Харків).

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: