Спортсмени-любителі з Франківська пробігли Стамбульський марафон

19 листопада 23:00
Переглядів: 130
Марафон

Восьмеро іванофранківців вперше подолали дистанцію у понад 42 кілометрів  на 37-ому Стамбульському марафоні.

Людмила Грудзевич, Стас Тимочкін, Антоніна Носко, Таня Завадюк,  Сергій Караванець  поділилисясвоїми враженнями 19 листопада на зустрічі в ресторані “Урбан Спейс 100″.

Учасники марафону не є професійними атлетами, але загорілися ідеєю і почали готуватися до забігу. Тренувалися впродовж чотирьох місяців.

Один з учасників забігу, співорганізатор Франківського півмарафону, Сергій Караванець розповів, що Стамбульський входить до числа класичних світових марафонів. У ньому брали участь понад 30 тисяч бігунів зі 120 країн. Звідти він привіз нові враження та досвід для проведення спортивних марафонів у Івано-Франківську.

“Двадцятимільйонне місто перекрили спеціально для цієї події. Це вражає, – сказав Караванець. –  Реклама марафону була по цілому місту”.

Людмила Грузевич розповіла, що було дуже захопливо побачити наживо 30 тисяч марфонців.

“Перші десять кілометрів мені так минули, що я забула, що маю бронхіт. Це були такі емоції, піднесення. Хочу побажати всім, хто вагається, ніколи не казати собі “я не можу”, – розповіла Людмила Грудзевич.

Інша учасниця Антоніна Носко розказала, що на фініші їй не вірилося, що вона подалала 42 кілометри.  А вода,яку давали пити під час забігу, здавалась їй найсмачнішою в житті.

“Для мене марафон – це не він сам, а ті півроку, коли ти інтенсивно готуєшся. 42 кілометри – це цифра, яка дуже лякає. Ти починаєш до нього готуватися. По іншому харчуватися, перелаштовувати своє життя. Марафон – це дисципліна. Це однозначно”, – зауважила Антоніна Носко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: