Спортсмени СК "Тернопіль" вдало виступили на всеукраїнському турнірі з кікбоксингу

14 жовтня 13:49
Переглядів: 86
кікбоксинг

12 жовтня спортсмени СК "Тернопіль" (Ринг) вдало виступили на всеукраїнському турнірі памяті героїв АТО, який проходив в Тернополі в приміщенні Палацу Спорту.

Загалом участь у змаганнях прийняло близько 200 спортсменів з Трнопільської, Рівненської, Івано-Франківської та Львівської областей. Честь клубу представило 8 спортсменів.

Так у ваговій категорії 33 кг (юнаки) дві дострокових перемоги отримав Сливінський Максим і зайняв перше місце. У ваговій категорії до 42 кг рівних не було Вербовецьокому Максиму, який переміг спортсмена з Рівного. У ваговій категорії до 30 кг (діти) другим став Бутрин Тимур, здолавши в півфіналі свого опонента з міста Івано-Франківськ, але поступився згодом у фіналі спортсмену з міста Рівне.

В ваговій категорії до 60 кг (1998/99 роки народження) другим став Демидась Олег, також другим в категорії дорослі став Лазорчик Володимир (60кг). Обидва спортсмени не змогли в своїх фіналах здолати більш досвідчених суперників з міста Львів.

Також у ваговій категорії 63,5 кг (дорослі) першим став Кадиров Давлад, для якого ці змагання були дебютними. В ваговій категорії до 67 кг другим став Данилець Володимир, який в першому поєдинку не залишів шансів опоненту з Львова, втім у фіналі поступився супернику з Тернополя.

Всі спортсмени виступали у розділі лоу-кік та тренуються під керівництвом Антошківа В.І., Стасишина В. Й., та Кріля І. М.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: