Спортсмени СК "Тернопіль" здобули низку нагород на турнірі з кікбоксингу

22 грудня 19:32
Переглядів: 177
кікбоксинг

Учасники з Івано-Франківської, Львівської, Рівенської, Тернопільскою областей 20 грудня виборювали право називатись сильнішими на всеукраїнському турнірі на призи Святого Миколая.

Турнір виявився досить представницьким, загалом понад 60 боїв, 100 учасників та масу позитивних емоцій отримали вболівальники від даного турніру! Честь СК" Тернопіль" (Ринг) представило одразу 14 спортсменів, які показали хороші результати та видовищні поєдинки.

Так у ваговій категорії 43 кг (2004р.н.) переміг нокаутом у другому раунді Воркун Володимир та став першим у своїй ваговій категорії. Слідом за ним першим став і Косачек Максим, який з рахунком 2:1 у фінальному поєдинку здолав опонента з СК "Поєдинок" (вагова категорія 30кг, 2004 р.н.).

Також першим став у ваговій категорії до 36 кг Сливінський Максим (2001 р.н.), який показав один з кращих своїх поєдинків та виграв усі змаганяя цього року. Всього лише 30 секунд знадобилось Демидасю Олегу для того щоб здолати у фіналі свого супротивника з м. Івано-франківськ (1999р. 57кг).

Далі перше місце виборов Шимеля Едуард, який в додатковому раунді переміг супротивника з Львова. Також перше місце виборов і Нікулишин Ігор який переміг нокаутом в першому раунді. У ваговій категорії до 67 кг першим став Синюк Назар перемігши противника з Івано-Франківська.

Трішки менше пощастило Вербовецькому Максиму, який проводив бій з травмою руки та поступився в видовищному поєдинку свому візаві з СК "Поєдинок". Лише в додатковому раунді поступився супернику з Івано-франківська Питльований Юрій та став другим у ваговій категорії до 64 кг (1998 р.н.).

В ваговій категорії до 60 кг (1996-1997р.н.) 2-им став Плекан Артур, який спочатку переміг достроково в першому раунді у півфіналі, а потім поступився за очками в фіналі супротивнику з СК "Поєдинок".

Тренуються спортсмени під керівництвом Антошківа В.І. та Стасишина В.Й.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: