Спортсмени з Кременця виступили на зимовому Олімпійському фестивалі в Австрії

28 січня 12:54
Переглядів: 175
пасічник

На зимовому Олімпійському фестивалі, що триває в Австрії та Ліхтенштейні, український спортсмен, представник Тернопілля Степан Пасічник у стрибках на лижах з трампліну замкнув список ТОП-15 найкращих юних стрибунів Європи.

Наш земляк показав достойний результат — 226.1 бала, посівши 15-те місце.

Наставник хлопця Володимир Бощук зазначив, що задоволений виступом свого підопічного. — Степан міг замахнутися на вищу сходинку. Після першої спроби він був сьомий, а це серйозний показник. Великий вплив на кінцевий результат мав вітер. Наш виступ на ЄЮОФ-2015 закінчений, але можу сказати, ми будемо працювати й далі, адже Степан на правильному шляху. Він впевнено прогресує, тому треба продовжувати працювати в тому же напрямку, — сказав тренер.

Закінчив змагання на Олімпійському фестивалі й єдиний представник України в лижному двоборстві, ще один представник Тернопілля, Дмитро Мазурчук.

— Для нього це взагалі перший серйозний міжнародний старт. Він ще зовсім юний, щоб продемонструвати високі результати на подібних змаганнях. Але відзначу, що з кожним роком його професійний зріст очевидний. На цьому турнірі Дмитро отримав колосальний досвід, який, впевнений, відіграє позитивну роль в його кар’єрі, — сказав прес-службі НОК України наставник хлопця Петро Генюк.

Додамо, що Степан Пасічник та Дмитро Мазурчук є вихованцями Кременецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: