Спортсмени збірних команд України з фехтування та стрибків у воду отримали нову форму, закуплену Міністерством

04 лютого 17:12
Переглядів: 130
Фехтування

4 лютого 2016 року заступник Міністра молоді та спорту – керівник апарату Микола Даневич разом з керівництвом ДУ "Укрспортзабезбечення" завітали до центру Олімпійської підготовки в Конча-Заспі.

Гості у супроводі генерального директора бази, Олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта відвідали тренування українських фехтувальників та зустрілися зі спортсменами та тренерами збірної України зі стрибків у воду.

Під час зустрічі Микола Даневич поспілкувався з спортсменами, обговорив з ними нагальні питання та передав комплекти нової спортивної форми та взуття, закуплену Міністерством молоді та спорту.

Також заступник Міністра передав вітання від Міністра Ігоря Жданова та побажав спортсменам перемог та успіхів на шляху до олімпійського Ріо-де-Жанейро.

У свою чергу, спортсмени подякували за підтримку та висловили свої побажання щодо покращення умов тренування та проживання збірних команд.

Зазначимо, що візит заступника Міністра на олімпійську базу в Конча-Заспі став продовженням систематичних зустрічей керівництва Мінмолодьспорту з українськими спортсменами та екіпіруванням національних збірних команд України новою формою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: