Спортсмени зі Збаражчини посіли 12-те місце на Всеукраїнських змаганнях "Краще спортивне село"

02 грудня 21:52
Переглядів: 180
медалі

У Вінниці у спорткомплексі "Колос" 29-30 листопада 2014 року відбулися Всеукраїнські змагання "Краще спортивне село". 

Учасники змагалися у 6 видах програми, а саме: міні-футболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, волейболі (в одній команді і жінки, і чоловіки), шашках, перетягуванні каната. Підбиття підсумків проводилося за сукупністю результатів у 5 видах програми. У змаганнях взяли участь 420 спортсменів з 20 областей України. Кожну область представляла одна команда спортсменів з однієї сільської ради, або збірна групи сіл, що входить до сільської ради.

Тернопільщину на цих змаганнях представляла команда села Нижчі Луб’янки Збаразького  району, яка стала переможце обласних змагань "Краще спортивне село Тернопільщини", фінал яких проходив у селі Великі Гаї Тернопільського району 12 жовтня 2014 року. Очолювали команду Нижчелуб’янвський сільський голова Василь Таращук та голова Збаразького районного ФСТ "Колос" Григорій Ямчук.

Представники нашої області, збаражчани, на жаль, на цей раз спромоглися лише на 12 загальнокомандне місце. ( у 2012 році на таких змаганнях — село Великі Гаї Тернопільського району посіли — 3 місце).

А перемогла команда з села Солонки Львівської області. На 2 місці збірна полтавських сіл Хомутецьке, Довгалівка та Малі Сорочинці. 3 місце у збірної сіл Великий Дальнік і Червоний Розселенець Одеської області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: