Спортивна Львівщина відзначена на колегії Мінмолодьспорту України за підсумками роботи у 2016 році

23 грудня 11:01
Переглядів: 88
Жданов

22 грудня 2016 року в актовому залі засідань Міністерства молоді та спорту України відбулася Колегія галузевого міністерства.

З поміж планових питань порядку денного було проаналізовано результати проведення експерименту щодо залучення національних спортивних федерацій з окремих олімпійських видів спорту до організації і проведення спортивних заходів (доповідач перший заступник Міністра Ігор Гоцул); розглянуто хід підготовки національних збірних команд України до участі у Х Всесвітніх іграх з не олімпійських видів спорту (доповідач заступник Міністра Ярослав Войтович); поінформовано про стан виконавської дисципліни та роботу зі зверненнями громадян в Міністерстві молоді та спорту України (доповідач начальник відділу контролю, діловодства та звернення громадян Тетяна Гончарова) тощо.

При цьому на засіданні Колегії Мінмолодьспорту підбили підсумки роботи за 2016 рік та нагородили організаторів спортивного руху. З поміж інших пам'ятним кубком та дипломом відзначено управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації (начальник Юрій Майборода).

Нагороди отримали також представники Харківської, Вінницької, Волинської, Донецької, Дніпровської, Житомирської, Кіровоградської, Київської, Полтавської, Рівненської, Хмельницької, Тернопільської, Чернігівської облдержадміністрацій, департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА; представники Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН, фізкультурно-спортивних товариств "Динамо", "Колос" та "Україна".

Міністр молоді та спорту України, голова Колегії Ігор Жданов привітав усіх присутніх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: