Спортивна слава ЛДУФК

21 квітня 10:06
Переглядів: 308
prystupa

19 квітня у актовому залі Львівського державного університету фізичної культури урочисто й пафосно пройшов урочистий вечір «Спортивна слава ЛДУФК». На початку дійства ректор університету,професор Євген Приступа подякував за плідну співпрацю керівникам обласного та міського управлінь спорту, товариств і школи вищої спортивної майстерності, завдяки якій студенти, аспіранти, випускники нашого університету здобували перемоги на всеукраїнській і міжнародних аренах.

До речі, уже 15 представників ЛДУФК на сьогодні здобули ліцензії на участь у літніх Олімпійських іграх у Лондоні. Від імені усього колективу ЛДУФК Євген Никодимович Приступа вручив усім шанованим гостям вечора презентаційну книгу про університет. Натомість голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму Львівської обласної ради Тарас Скиба за дорученням голови облради Олега Панькевича вручив подяку колективу ЛДУФК за розвиток спорту у нашому регіоні. Також Євген Приступа отримав красень-кубок за перемогу університету в Універсіаді Львівщини-2011. Варто зазначити, що Львівський державний університет фізичної культури став переможцем Універсіади України як серед спеціалізованих, так і серед усіх навчальних закладів нашої країни.

Потім ведучі вечора перейшли до найголовнішої програми – вшанування студентів-спортсменів, які своїми успіхами прославили не лише університет, а й Львівщину та Україну загалом. Цьогоріч, на відміну від попередніх років, організатори вирішили зробити акцент на види спорту, які культивують в університеті. Відтак, до числа номінантів увійшло більше ста представників ЛДУФК, які утворили вісім номінацій.

Номінація 1. Призери та учасники міжнародних змагань.

Усик Олександр, Хитров Євген (обоє - бокс), Шимечко Ігор (важка атлетика), Остапчук Юлія, Благіня Юлія, Шуптар Василь (усі - вільна боротьба), Дребот Сергій (дзюдо), Дем'янюк Дмитро, Вербицький Олександр (легка атлетика), Ленишин Вікторія (художня гімнастика), Бондарук Роман, Барвінова Поліна, Комонюк Віталій (усі - стрільба кульова), Грибовський Ростислав (стрільба стендова), Почкалова Анфіса, Герцик Ростислав (фехтування), Зведенюк Павло (сучасне п'ятиборство), Козак Михайло (футбол), Моцик Ірина, Прищепа Євген (обоє - настільний теніс), Куценко Андрій (велоспорт), Григоренко Катерина (лижні гонки), Копчак Юрій (біатлон), Пеняк Йосип (сноубординг), Слюсарчук Ігор (фрі-файт), Крива Катерина (карате WKF), Лавренчук Володимир, Хащівський Іван (обоє - кік-боксинг), Іленко Андрій (кіокушинкай карате), Музичук Анна, Кравців Мартин, Музичук Марія (усі - шахи), Гнатюк Костянтин, Москва Андрій, Романяк Ростислав, Пецух Роман (усі - спортивна акробатика).

Номінація 2. Призери та учасники особистих всеукраїнських змагань серед дорослих.

Чернецький Олександр (греко-римська боротьба), Ченікало Олександр (лижні гонки), Рогова Мар'яна (гірські лижі), Шуліга Олена (спортивна гімнастика), Савуляк Оксана (дзюдо), Чеберко Родіон (тай-боксинг), Славич Іван (шашки), Бабко Андрій (аеробіка-стренфлекс), Музика Андрій (спортивна аеробіка), Котвінський Олексій (гирьовий спорт).

Номінація 3. Призери та учасники чемпіонату і Кубка України в командних видах програми.

Александрович Олена-Ольга, Корнєва Ірина, Васьків Ірина (легкоатлетична естафета 4х100, жінки), Бурмай Роман, Марчук Степан, Тиндик Андрій, Чугай Вадим (легкоатлетична естафета 4х100, чоловіки), Федорова Олена (стрільба кульова, жінки), Галкін Олександр, Мацкевич Ігор, Саламаха Олег (стрільба кульова, чоловіки), Квіта Валентина, Квіта Марія, Квіта Олена (триатлон, жінки), Заблоцький Юрій, Курка Віталій, Климко Михайло (триатлон, чоловіки), Чепіль Олег, Пономаренко Микита, Бучинський Володимир, Панік Максим (велоспорт, чоловіки), Леськів Юлія, Тхір Анастасія, Коцур Катерина (спортивна акробатика, жіноча група), Борох Роман, Сорока Галина (спортивна акробатика, змішана пара).

Номінація 4. Призери та учасники чемпіонату України з ігрових видів спорту у складі клубних команд.

Джагонбекова Христина (бадмінтон), Лисак Сергій (водне поло), Глібко Ірина (гандбол), Чайка Надія (футбол), Науменко Денис (гандбол пляжний), Шаранюк Наталія (баскетбол), Флюнт Юрій (волейбол).

Номінація 5. Призери та учасники Х Всеукраїнської Універсіади в командних видах програми.

Задорожна Ольга, Понзель Юлія, Почкалова Анфіса, Шемякіна Яна (фехтування, шпага, жінки), Гузєєв Микола, Томак Сергій, Смирновський Сергій (фехтування, шпага, чоловіки), Білас Юрій, Юнес Клод, Сирочинський Павло, Герцик Ростислав (фехтування, рапіра, чоловіки), Воєвода Юлія, Мадяр Ірина, Сенюта Олександра (фехтування, рапіра, жінки), Бондарук Анастасія, Коростильова Юлія (стрільба кульова, жінки), Галкін Олександр, Бублій Андрій (стрільба кульова, чоловіки), Марчак Назар, Аврамишин Андрій, Мельник Ігор (легкоатлетична естафета 4х100, чоловіки), Большакова Анастасія, Копиця Анастасія, Ніколенко Аліна, Панченко Наталія, Савка Роксоляна, Терещук Вікторія (спортивна фітнес-аеробіка, жінки), Білас Андріана, Федишин Ірина, Наконечна Уляна, Лук'янець Вікторія, Заходило Оксана, Турянська Марія (волейбол, жінки).

Номінація 6. Призери всеукраїнських особистих змагань серед юніорів.

Пасічник Віктор (лижне двоборство), Оболончик Олександр (санний спорт), Клімченко Тетяна (велоспорт), Марченко Вероніка (стрільба з лука), Ткачук Юрій (триатлон), Гондецька Юлія (веслування), Гуркало Владислав (бадмінтон), Шеремет Дмитро (легка атлетика), Мартиненко Роман (пауерліфтинг), Палюх Олег (самбо).

Номінація 7. Кращий викладач-тренер 2011 року.

Боркін Володимир (легка атлетика), Василишин Іван (важка атлетика), Гречанюк Оксана (бадмінтон), Ковцун Василь (волейбол), Прокопенко Віктор (легка атлетика), Ткачек Василь (стрільба з лука), Шуберт Василь (фехтування), Богдан Ігор (карате), Кухтій Світлана (самбо), Розторгуй Марія (пауерліфтинг), Сениця Аліна, Сениця Михайло (спортивна акробатика).

Номінація 8. Кращий викладач-тренер 2011 року (працівник за сумісництвом).

Антонов Сергій (стрільба з лука), Сосновський Дмитро (бокс), Лебедюк Валерій (легка атлетика), Мудрий Ігор (настільний теніс), Пістун Андрій (вільна боротьба).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: