"Спортивна зима"

25 січня 13:44
Переглядів: 89
футзал

У працівників Тернопільського обласного та районних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» нині гаряча пора організації Всеукраїнських дитячих масових змагань «Спортивна зима». Ще до того, як землю вкрив такий довгоочікуваний дітворою сніг, у Теребовлі, скажімо, встигли провести турнір школярів із міні-футболу.

Як розповів директор районного центру Ярослав Королюк, такі змагання школярів провели вже всьоме. Понад півтори сотні хлопчаків визначили кращих аж у трьох вікових групах. У суперечці найстарших, яким по тринадцять років, перемогла команда «Юніор», випередивши в боротьбі за головний трофей інший колектив із районного центру і збірну, сформовану з юнаків Дружби та Микулинців. Турнір десятирічних завершився тріумфом команди «Колосок». За нею — колектив, який теж носив назву рідного міста, і школярі з Підгайчиків. Нарешті серед початківців найкраще освоюють ази футболу хлопчаки з Іванівки. Двоє інших призових місць дісталися командам із Теребовлі.

У змаганнях «Спортивної зими» також уже взяли чи візьмуть участь школярі Шумського, Гусятинського, Чортківського, Бережанського і того ж Теребовлянського районів. Причому одним міні-футболом аж ніяк не обмежаться. Будуть і лижні перегони, і змагання на санках, і запальні естафети.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: