Спортивні ігри школярів з волейболу виграла команда Теребовлянського району

11 квітня 20:31
Переглядів: 166
волейбол

Фінальні змагання з волейболу серед юнаків-учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів за програмою ХІХ Спортивних ігор школярів Тернопільщини, організовані обласною дитячо-юнацької спортивною школою, впродовж двох днів тривали у спортивних залах Тернопільської ЗОШ № 24. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

До фіналу змагань вийшли шість команд. Ігри було проведено за коловою системою у двох підгрупах.

У першій підгрупі перемогла команда Теребовлянського району, другою була команда Збаразького району, а третьою — Бучацького району.

У другій підгрупі найсильнішою була команда Бережанського району, другою – команда Борщівського району та третьою — Монастириського району.

Таким чином, у грі за 1-2 місце зустрілись теребовлянці та бережанці. Учні теребовлянських загальноосвітніх шкіл виявились сильнішими та здобули золоті нагороди Спортивних ігор школярів Тернопільщини. Відповідно, срібними медалями нагороджено юних волейболістів з Бережан.

У боротьбі за бронзові нагороди зустрілись учні Борщівського та Збаразького районів, і перевагу мали збаражчани — у них "бронза".

В зустрічі за 5-6 місце волейболісти з Бучаччини перемогли однолітків з Монастириського району.

Як зазначив заступник директора з навчально-тренувальної роботи обласної ДЮСШ Олег Танчук, команди продемонстрували цікаву боротьбу, на змаганнях не було жодної "прохідної" гри.

Переможці та призери нагородженв грамотами, медалями та кубком. Організатори змагань також обрали переможця у номінації "найкращий гравець змагань" — ним став Володимир Цимбалістий із команди Борщівського району.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: