Спортивну весну львівські гросмейстери зустрічають у роз’їздах. Шахістки десантувалися у Туреччині

05 березня 21:00
Переглядів: 149
Default Image

У турецькому місті Газіантеп стартував черговий чемпіонат Європи з шахів серед жінок. Серед його 103 учасниць - уся олімпійська команда України на чолі з екс-чемпіонками континенту Наталею Жуковою і Катериною Лагно, яких підтримує і 19-річна студентка львівського університету фізкультури, стриянка Марічка Музичук. Її старша сестра Анна в таких змаганнях представляє шахову федерацію Словенії. У списку учасників ще два прізвища колишніх шахісток зі Львова – Ірина Чолушкіна (Сербія) та Неллі Алексанян (Росія).

На старті вперед вирвалися 12 шахісток, які здобули по дві перемоги, у сестер Музичук – по 1,5 очка, але уся боротьба попереду. Ім’я чемпіонки стане відомим 13 березня.

У ці ж дні на іншому кінці Європи, на французькому побережжі в Каппель ля Гранд, на 28-й міжнародний турнір приїхало кілька сотень шахістів різної кваліфікації – одні поборотися за грошові призи, інші – відчути атмосферу великого турніру і побути поруч із шаховими зірками. Як завжди, серед учасників є львівські гросмейстери, які полюбляють атмосферу Каппель і охоче прибувають сюди великою групою. У стартовому турі перемогу здобув Ярослав Жеребух, інші львів’яни обмежилися нічиїми. Усього буде проведено дев’ять турів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: