Спортивний директор ФК "Рух": "Робимо все щоб прогресувати"

29 листопада 20:45
Переглядів: 202
Володимир Лапіцький

Спортивний директор ФК «Рух» Володимир Лапіцький розповів програмі «Пас» про дебютний сезон команди у професійному футболі.

- Наша команда дозріла щоб перейти в лігу майстрів. Виграли все що можна на обласному рівні, ставали чемпіонами серед аматорів, тому президент прийняв рішення підвищитись у класі. Не знаю, як йому давалось це рішення, але це точно була його мрія. І так по трошки, по трошки ми вже професійна команда та робимо все щоб прогресувати.

Наш пріоритет запрошувати львівських вихованців, які зробили собі якесь ім’я. Для нас важливо щоб вони були не тільки хорошими футболістами, а й хорошими людьми. Тому ми маємо з гравцями не одну бесіду. Якщо ми перебуваємо на перших ролях у Другій лізі, то напевно щось нам вдалось. Звичайно є і мінуси в роботі, але плюсів більше.

Ми задоволені всіма перемогами, бо гра забувається, а результат залишається. Розчаровані домашньою поразкою від «Перлини», бо це наш прямий конкурент. Думаю, що в другом колі в Одесі ми покажемо хто тут справжній лідер у Другій лізі. Запам’ятався матч з «Балканами» на виїзді, коли граючи більшість часу у меншості відстояли нічию. Це наш конкурент ще з аматорського чемпіонату. Запам’яталась домашня перемога 3:0 у матчі з вінницькою «Нивою». Також запам’ятався матч з «Арсеналом», який ми програли 3:2, але команда показала характер.

Заміна тренера – це рішення президента клубу. Він зустрівся з Романом Юрійовичем (Гданським – прим. ГС) , переговорили і зробили паузу на пів року, але думаю що в літку зустрінуться і домовляться про якусь співпрацю. Ця тема ще відкрита для нас.

Завдяки Григорію Козловському і Мирону Маркевичу існує футболу Винниках, завдяки їм знають про «Рух». Вони вже думають про те щоб збільшити трибуни. І ми напевно займемось цим вже взимку. Цього року зробили нові роздягальні. По трошки будемо робити і інше. До Першої ліги, Дай Бог туди вийти, все буде готове. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: