Спортивний директор "Карпат": "В наступних сезонах потрібно думати про п'єдестал"

18 липня 10:21
Переглядів: 243
Друді

Новачки футбольного клубу «Карпати» в ефірі програми «Великий футбол» з Олександром Денисовим на каналі «Футбол 1» розповіли про свої амбіції і плани на сезон, що стартував.

Даріо Друді, спортивний директор «Карпат»:

- Відповідальність за результат не лежить на комусь одному, вона лежить на всіх. На мені, тому що я запросив Серхіо Наварро, на самому тренерові і на гравцях. Але, якщо щось піде не так, відповідати в першу чергу буду я. Зміну вектора розвитку «Карпат» ми узгодили з тими людьми, які нас найняли на цю роботу. Ми запрошуємо іноземців не тому, що вони сильніші футболістів, які тут є. Дуже корисно мати в команді представників різних національностей. Ми хочемо, щоб вони допомагали одне одному.

Ми будемо грати першим номером, більше контролювати м'яч. Будемо якомога більше атакувати, не тільки в домашніх матчах, а й на всіх стадіонах України. На зборах з гравцями я не ставив за мету - відразу ж взяти бронзу. Спершу потрібно закріпитися в зоні з 4 по 6 місце, а вже в наступних сезонах думати про п'єдестал.

Серхіо Наварро, головний тренер «Карпат»:

- Можу пообіцяти, що з туру в тур ми будемо додавати. Ми не станемо копіювати гру інших команд - «Карпати» в цьому плані будуть мати власну родзинку. Дивіться і насолоджуйтеся нашою грою.

Роман Дебелко, гравець «Карпат»:

- Все (церемонія представлення гравців - прим. ред.) зроблено з позитивом, як в топ-клубах. Це подобається і хочеться відплатити хорошою грою команді, довести, що ми кращі. Тренувальний процес організований добре, тренери дуже досвідчені і знають, чого від нас вимагають, пояснюють завдання. Все в клубі дуже професійно ставляться до своєї роботи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: