Спортивний директор "Карпат" Юрій Беньо: "Нам вдалося повернути в команду гравців які були обличчям клубу"

20 вересня 07:15
Переглядів: 268
Юрій Беньо

Спортивний директор ФК "Карпати" Юрій Беньо розповів в ефірі телеканалу ЗІК про трансферну політику клубу.

 - Нам вдалося повернути в команду гравців які були в орендах, а в минулому були обличчям команди – Худоб'як і Ксьонз. Плюс ми повернули Кожанова, який через 2,5 роки повернувся у команду в якій починав грати у Прем’єр-лізі. З іншого боку у нас є позиції які ми би хотіли підсилити і намагалися до закриття трансферного вікна і зараз ще намагаємось.

Про Кожанова:

- Важко було повернути Кожанова, оскільки він належить "Шахтарю" і зважаючи на те що політика клубу кардинально змінилася в тому плані, що ми відмовляємось брати орендованих гравців і це є складним на даний момент. Тому. Що взяти гравця який би відповідав вимогам Прем'єр-ліги і міг би робити команду конкурентоспроможною, зважаючи і на фінансові реалії, які є в клубі  - це є досить складним питанням. Але перемовини були дуже довгими і нам все таки вдалося його вернути. Тим більше що було бажання гравця.

Про політику клубу:

- Політика клубу спрямована на те щоб брати своїх місцевих вихованців. Якщо  ми бачимо що своїх немає то тоді спрямовуємо погляди на українців які є в інших командах. Хоті підписати кількох гравців але з різних причин це не вдалося.  

Про Марусича:

- У нас позиція центрального нападника є відкритою і брали Марусича  з метою, що він зможе скласти конкуренцію в передній ланці. Бачачи, що він на цій позиції поступався тим гравцям які на даний момент є, а його оптимальна позиція якраз під нападником, де у нас є висока конкуренція. Враховуючи що він молодий гравець і у нього є перспектива, тому вирішили до закриття трансферного вікна надати йому можливість знайти іншу команду.

Про розірвання контракту із Васіним, Ковелем, Габовдою:

- Можливості більшість з них були нам відомі. Але головний тренер (Йовічевіч - ГС), який помінявся влітку на 100% їхніх можливостей не знав і хотів їм надати шанс себе проявити. А декого він бачив і на іншій позиції. Пройшовши збори і побачивши що ці гравці не витримують конкуренцію на тих позиціях де є наші вихованці, а перевага завжди у нас буде віддаватися своїм, тому вирішили з ними розпрощатися щоб гравці мали можливість до закриття трансферного вікна знайти нову команду.

   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: