Спортивний директор "Руху": "Ми ще підсилимось"

30 листопада 16:45
Переглядів: 339
Володимир Лапіцький

Спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький розповів клубній прес-службі про підписання новачка команди, захисника Івана Білого та трансферні плани команди.

- Не скажу, що це най проблем ніша позиція. Ми плануємо укомплектовуватись точково і почали з захисту. Іван Білий це вихованець львівського футболу. А ви знаєте, що тим вихованцям нашого футболу, які себе добре зарекомендували ми даємо можливість повернутись додому. За Білим почали слідкувати після гри проти нашої команди в Кубку України. Я Григорію Козловському показав цього футболіста, а потім він сам за ним спостерігав. Йому сподобалась його гра, тому і вирішили підписати з ним контракт. Іван був задоволений з нашої пропозиції. Головний тренер команди коли дізнався, що плануємо підписати контракт з Білим зрадів. Він знає його за виступами за ФК «Львів», в київському «Арсеналі» і «Севастополі». Іван досить досвідчений футболіст і характеризується тільки з найкращого боку.

Думаю, що ми ще підсилимось. Тому що наше завдання на сезон змінилось. На початку сезону президент сказав вийти в Першу лігу, але трошки ми його переглянули і вирішили зайняти перше місце. Тому ми обов’язково ще підсилимось і я надіюсь , що на даному етапі це будуть тільки львівські вихованці.

Ще не можу сказати хто саме залишить команду і чи взагалі залишить. Думаю ми це все вирішимо до нового року коли приїде президент. Руслан Іванович (Мостовий, головний тренер команди – прим. ГС) визначиться хто йому потрібен і з ким йому хочеться працювати, хто ще потрібний. 

Нагадаємо, що заключний етап підготовки до нового сезону ФК «Рух» проведе в Туреччині. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: