Спортивний клуб "Вікінг" запрошує всіх бажаючих на тренування

21 січня 22:00
Переглядів: 392
Вікінг

ММА клуб "Вікінг" засновано в кінці вересня 2010 року. Метою діяльності клубу є популяризація і розвиток змішаних єдиноборств та залучення дітей та молоді до занять спортом, їхній гармонічний фізичний і психологічний розвиток.

Перш за все, розвиваючи мікс-файт та фрі-файт, як види спорту -  ми прагнемо розвивати і просувати аматорську їх складову.  
ВИХОВАННЯ. Акцент робимо на повазі. Адже з цього все починається: повага до батьків, старших людей, до осіб протилежної статі і повага до суперника. Це основа для становлення мужчини, спортсмена.

ТРЕНУВАННЯ. Що стосується тренувань, то для досягнення хоч якогось результату рекомендуємо відвідувати тренування хоча б тричі на тиждень. Збірна клубу тренується майже щодня. Наші спортсмени приймають участь в змаганнях з різних видів бойових єдиноборств.

СПОРТИВНА КАР'ЄРА. Для тих хто бажає досягнути вершин спорту ми намагаємося створити якнайкращі умови для подальшої спортивної чи професійної кар'єри. Можливі індивідуальні заняття по домовленості.
Окрім спорту, наш клуб для активного дозвілля наших учасників, постійно проводить різноманітні громадські, відпочинкові та розважальні акції.

Як кажуть, краще один раз побачити ніж сто разів почути, а ми кажемо що краще один раз спробувати ніж декілька разів побачити. Тому приходьте і пробуйте свої сили в цих цікавих і видовищних видах спорту!

 В спеціалізованому залі для змішаних єдиноборства на вас чекають досвдчені тренери. 

Формуємо групи по таких напрямках:

- ФРІ-ФАЙТ - діти 7-13 років, т. (095) 512-03-35
- ФРІ-ФАЙТ, ММА - підлітки 14-18 років, т. (066) 110-66-19
- ФРІ-ФАЙТ, ММА - дорослі (від 18 років), т. (097) 113-30-81
- ГРЕППЛІНГ- від 16-и років, т. (099) 741-64-33
- САМОЗАХИСТ ДЛЯ ДІВЧАТ - від 15-и років, т. (099) 741-64-33

 

Також можливі індивідуальні тренування.

Прийди і спробуй!!!

Адреса залу: вул. Ак. Сахарова, 38 (вхід позаду спорткомплексу "Олімп") 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: