"Срібло з золотим відтінком": франківські спортсменки привезли медалі із Чемпіонатів Європи

11 квітня 16:15
Переглядів: 118
семків івасюк

10 квітня в Івано-Франківську відбулася зустріч зі срібною призеркою Чемпіонату Європи з вільної боротьби Ілоною Семків та срібною призеркою Чемпіонату Європи з важкої атлетики Веронікою Івасюк.

Минулого тижня дівчата завоювали свої нагороди.

“У нас є вже така традиція – зустрічатися і вітати спортсменів. Ми вважаємо, що наших героїв люди повинні знати в обличчя”, – зазначив очільник управління молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Орест Оклієвич та від імені голови ОДА подарував спортсменкам квіти.

Ілона Семків розповідає, що з кожним роком стає все важче і важче боротися за медалі.

“Бо і травми якісь бувають, і ще щось.

На Чемпіонаті здобула срібло, бо в останній сутичці трохи розслабилася на перших секундах, а потім відігравалася і не вистачило небагато”, – каже спортсменка.

Тренер Ілони Максим Кравченко зазначив, що на Чемпіонаті для перемоги дівчини, можливо, не вистачило об’єктивної оцінки суддів.

“Фінальна сутичка була із представницею Росії. Усі три судді віддали перемогу Ілоні, але росіяни кинули протест, тому віддали перемогу росіянці. Було видно, що росіян тягнуть на перше командне місце”, – розповів Кравченко.

Голова обласної федерації з вільної боротьби Едуард Прощук каже, що успіх Ілони на Чемпіонаті – це закономірність.

“Вона їхала за медаллю. Вона здобула срібло з золотим відтінком.

Ілона – одна із лідерок збірної. Сподіваємося, вона буде привозити медалі і з дорослих чемпіонатів”, – зазначив Прощук.

Срібна призерка Чемпіонату Європи з важкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор Вероніка Івасюк на змаганнях набрала 206 кілограмів.

“У принципі, на що була готова, те й підняла. Думаю, у наступному році будемо за 1 місце боротися. У плнаха показати себе на Чемпіонаті України та Чемпіонаті Світу”, – каже дівчина.

Тренер Вероніки Микола Чабан каже, що для перемоги спортсменки не вистачило підходів, але “вона зробила все, що могла”.

Присутні висловили сподівання, що обидві спортсменки гідно представлять збірну України на Олімпійських іграх у 2020 році у Токіо

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: