Срібний призер Дефолімпіади-2015 Андрій Андріїшин отримав відзнаку від керівника Тернопільської області

20 квітня 17:52
Переглядів: 170
Андрій Андріїшин

Тернопільського спортсмена, чотирикратного срібного призера Дефолімпіади-2015 Андрія Андріїшина відзначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна 17 квітня.

Нагадаємо, на ХVIII зимових Дефлімпійських Іграх, що завершились у Ханти-Мансійську, в Росії, тернопільський спортсмен здобув 4 срібні нагороди. Зокрема,  зі скіатлону,  естафети, командного спринту, масового старту.

«Це вже другі переможні ігри для Андрія.  Вперше у 2007 році він  взяв участь у ХVI Дефолімпійських іграх, що відбувалися у Солт-Лейк-Сіті  і здобув там медаль», – розповів тренер  спортсмена Віктор Федорчак.

Сам Андрій розповів, що спорт любив і ним займався завжди, а лижним видом –  з 2002  року.

«Ті, хто творять український спорт, а тим паче гідно представляють Україну та  Тернопілля  зокрема на змаганнях – це наші Герої, – підкреслив Степан Барна. –  Андрій – один із них, адже він прославив Україну серед 27 країн світу, які брали участь у змаганнях.  Я дякую кожному, хто долучився до його перемоги . І переконаний, спортивні здобутки надихають наших військових, котрі знаходяться на передовій, на перемогу».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: