"Стадіон "Арена Львів" вийшов на стан беззбитковості, погасив 2,5 млн боргів та втричі збільшив свої доходи", - Д. Ринський

04 березня 22:30
Переглядів: 178
Арена Львів

Сьогодні, 4 березня, у медіацентрі «Арена Львів» пройшла звітна прес-конференція директора стадіону Дениса Ринського на тему «Арена Львів» підсумки 2015 – перспективи 2016 року».

За результатами роботи у 2015 році державне підприємство продемонструвало позитивне сальдо у динаміці розрахунків з бюджетом: протягом звітного періоду «Арена Львів» отримала державної фінансової підтримки на суму 1,914 млн грн, тоді як до бюджету підприємством було сплачено 2,54 млн грн. Окрім того, за цей час на державному підприємстві було створено 59 нових робочих місць, а середня заробітна плата з вересня 2014 до початку 2016 зросла на 85% і становить 2809 грн. 

Значні зусилля керівництвом стадіону спрямовуються на впровадження енергоощадних технологій, так ДП «Арена Львів» одним з перших серед спортивних об’єктів залучило вітчизняного інвестора, який встановив модульну котельню на альтернативному паливі, що дало можливість відмовитись від газопостачання та завдяки використанню української сировини отримати економію витрат на теплопостачання до 20%.

У березні поточного року стадіоном було запроваджено електронну систему продажу квитків, яка суттєво спростила та зробила прозорим процес реалізації квитків. У перспективі, завдяки новому сервісу можна буде не лише придбати квитки на футбольні матчі за участю ФК «Карпати», а також електронні перепустки на усі заходи, що відбуватимуться на стадіоні.

Значним здобутком перших двох місяців 2016 року стало підписання договорів про співпрацю одразу з двома українськими футбольними ТОП-клубами – ФК «Шахтар» та ФК «Карпати». У поточному році «Арена Львів» також прийме два матчі Національної жіночої збірної України, товариський матч «Олег Лужний запрошує друзів до Львова», матч ветеранів України та Польщі і фінал дитячого турніру ДЮФЛУ. Окрім того пріоритетним напрямком комерційної діяльності стадіону залишається конференц-сервіс, так уже заплановано проведення понад 30 ділових та корпоративних заходів.

Серед інших масштабних спортивних заходів 4-5 червня стадіон прийме традиційний чемпіонат з дріфтінгу та вперше з 15 по 17 липня тут пройде Фестиваль екстремальних видів спорту «Х-«Арена». 

Гострими проблемами для об’єкту залишається здача в експлуатацію другої черги будівництва стадіону та запуск електричної підстанції «ПС 110 Стадіон».

«Найбільшим досягненням 2015 року стало те, що нам вперше за 4 роки існування стадіону вдалося вийти у прибуток, погасити 2,5 млн боргів та втричі збільшити доходи підприємства. Наша головна задача на поточний 2016 рік втримати ту позитивну динаміку, яка намітилась у 2015 році і надалі розвивати як безпосередньо спортивну діяльність підприємства, так і конференц-сервіс, для якого на стадіоні є уся необхідна інфраструктура. Більше того, ми самі виступаємо ініціатором кількох цікавих інвестиційних проектів, а саме: будівництва сонячної електростанції на даху стадіону, побудови відкритого спортивного майданчику для занять з «Workout» і  розміщення велопаркінгу на території «Арени». Думаю усі ці заходи в комплексі дозволять перетворити стадіон на успішний мультифункціональний спортивно-культурний комплекс», - підсумував директор ДП «Арена Львів» Денис Ринський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: