Стадіон "Україна": плани на найближче майбутнє

01 липня 22:20
Переглядів: 477
Стадіон Україна

Зважаючи на занедбане розуміння ведення бізнесу та відсутність фінансової жилки в управлінні грандіозної споруди так званих топ-менеджерів «Арени Львів», львівські «Карпати» будуть змушені повернутися на «Україну». Клуб добре розуміє недоліки старого стадіону, але бачить варіанти, як їх можна вирішити. 

На жаль, через затягування часу керівництва «Арени Львів», «зелено-білі» банально не встигли розпочати роботу щодо запуску сезонних абонементів на новий чемпіонат, адже сама процедура виготовлення пластикових карток є доволі довготривалою. Зважаючи на це, абонементи у продаж не надійдуть. 

«Найближчим часом, до середини наступного тижня, ми дамо повну розкладку по цінах на квитки. Звісно, добре розуміємо реалії, тому запевняю, що цінова політика буде максимально демократичною. Впевнений, що наших уболівальників вона задовольнить» – розповідає керівник департаменту маркетингу ФК «Карпати» Юрій Бойчук

Уболівальники також можуть сподіватися на покращення комфорту під час перегляду матчів за участю «Карпат».

«Ми прийняли дуже швидке рішення, відповідно до якого, спрямуємо кошти, що у бюджеті були заплановані на оренду «Арени Львів» для проведення ремонтних робіт на «Україні». Так, ми в цейтноті, ми стали заручниками ситуації і страждаємо через бездіяльність та байдужість керівників «Арени Львів», але все-одно постараємось до першого матчу вирішити низку проблем. Це стосується табла, косметичних робіт в чаші стадіону, замінимо лави запасних та стару звукову систему. Також ми вже проплатили і протягом місяця отримаємо нові лапми для ще кращої системи освітлення нашого стадіону» – говорить генеральний директор ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький

Керівник клубу також додає, що у найближчому майбутньому «Карпати» поетапно замінять старі стільці, освіжить роздягальні та адміністративні приміщення, сходи, VIP-ложі тощо. 

Якщо певна частина об’єктів у чаші стадіону потребують точкового доукомплектування, то із полем немає жодних проблем. Воно й надалі залишається в ідеальному стані та входить до числа кращих у нашій країні. 

«Всі добре знають, що стан газону на «Україні» відмінний. Ми з гордістю можемо сказати, що наше поле є не тільки кращим за поле «Арени Львів», а реально є чи не найкращим в Україні. Ми його доглядаємо і постійно дбаємо про нього. Ще взимку увімкнули підігрів і команда проводила тут свої тренування. Воно у лютому було в кращому стані, аніж деякі команди мали в квітні. Попри те, що перша команда тут не грала, поле перебувало під доглядом за найвищими стандартами» – запевняє керівник служби обслуговування полів ФК «Карпати» Юрій Костюк

Переїзд на «Україну» ніяк не вплине на функціонування клубу. «Карпати» готові до такого випробування і у найстисліші терміни зроблять свій старий, але рідний стадіон, максимально зручним та комфортним для уболівальників. Команда, яка перебуває на зборах в Польщі із розумінням поставилася до цієї ситуації. Гравці та тренери закликали уболівальників також сприйняти цю інформацію на позитивній хвилі і підтримати «зелено-білих» у двох стартових поєдинках нового чемпіонату. 

Про усі зміни, що відбуватимуться на стадіоні «Україна», офіційний сайт клубу неодмінно повідомить уболівальників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: