"Сталь" Д – "Нива". Анонс матчу

21 березня 11:59
Переглядів: 162
Нива

На день пізніше ніж ФК Тернопіль, перший матч у новому році проведе і тернопільська Нива. Жовто-зелені на виїзді протистоятимуть Сталі.

21 березня. Дніпродзержинськ, стадіон "Металург". 14.00

Сталь – Нива

Остання зустріч — 11 серпня 2014 року. Перша ліга, Нива – Сталь (1:5)

До Дніпродзержинська Нива традиційно вирушила за день до гри і вчора провела перед матчеве тренування на стадіоні "Металург", де вже сьогодні відбудеться перша офіційна гра клубів у 2015 році. Проте у цьому році команди вже перетиналися на футбольному полі. Щоправда було це у Мукачево під час зборів Ниви. Тоді Сталь перемогла тернополян 0:3, але товариські ігри, як відомо, з офіційними поряд не стоять.

Мабуть, у Ниві з команд Першої ліги відбулися чи не найбільші зміни. Звісно ж, якщо не брати до уваги алчевську Сталь, яка зовсім знялася з чемпіонату. Тернополяни отримали нових власників і суттєво перетрусили свій склад. Заявку Ниви поповнили 12 нових імен, яким належить захищати кольори клубу до кінця сезону.

Нарешті Нива таки провела хоча й нетривалі, але тренувальні збори, провівши ряд товариських ігор.

Кілька етапів підготовки були і у Сталі. Команда спершу готувалася у рідних краях, а згодом вирушила на Івано-Франківщину, де теж зіграла кілька контрольних ігор. При цьому Сталь підсилилася кількома досвідченими і кваліфікованими виконавцями.

Отож, сьогодні за очки битимуться один з лідерів Першої ліги з кваліфікованими гравцями та один з аутсайдерів, чия молодь спробує довести свою конкурентоспроможність на фоні такого сильного суперника.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: