"Сталь" - "Карпати": Міцніші сталі

07 травня 06:11
Переглядів: 99
карпати сталь

Ліга Парі-Матч 2016/17. 28-й тур. 07.05.2017, 14:00. «Сталь» (Кам’янське) – «Карпати» (Львів). м. Дніпро, стадіон «Метеор». Арбітр – Монзуль Катерина (Харків).

У штабі карпатців таки є любителі сенсацій. І ось, як виявилось, невідомо звідкіля, але випірнула у світ вістка про відставку з посади головного тренера «зелено-білих» фахівця з Білорусії - Олега Дулуба. Хвоста не знайшли, але дійшло до того, що гендир клубу Дячук-Ставицький замість відпочинку, змушений був спростовувати інформацію, поширену вітчизняними ЗМІ і навіть зажадав пресу не вводити в оману уболівальників львівських «Карпат» подібними повідомленнями.

І тренер, підбадьорений довірою керівництва клубу, взявся за формування бригади на поїздку в Дніпро, де на «левів» очікує міцна «Сталь».

Команда з Кропивницького останній матч, так само, як львів’яни, завершили з невтішним для себе результатом. Програли у Полтаві тамтешній «Ворсклі» - 0:2. Підопічні тренера Леоніда Кучука, втратили шанс закріпитися на першому місці серед команд, які змагаються за кошик грушок і збереження прописки серед колективів Прем’єр-Ліги.

Програли й карпатці, які свою провину за невдачу переклали на плечі …суддів. Та чимало фахівців солідарні у тому, що причину цієї поразки слід шукати у штабі колективу «зелено-білих». Адже не може так бути, що професіонали, такі піддатливі на (анти)дії людини у чорному.

Все ж цікаво буде, коли стражі правопорядку звітуватимуть за свої вчинки перед Всевишнім. Бо інші суди їм, очевидно, по-барабану. Але судний день не мине жодного …

Тренерські кредо обох вихованців білоруського футболу (Дулуба і Кучука) доволі подібні. Не знайшовши застосування своїм знанням у своїй батьківщині, виявились потрібні українському футболу. Хоча, результати які показують їхні команди, то вони, м’яко кажучи, не вражаючі. Але дане протистояння обіцяє бути цікавим. Бо й самі футболісти прагнуть вирватися з тенет невдач. Тому цей матч слід подивитися. Для львівської публіки існує телевізор або всесильний комп’ютер.

Розраховуємо побачити у грі Олега Голодюка, який все більше часу проводить на лікарняному, як у складі команди.

А ось кого ми точно не побачимо у складі «Карпат» це Олексія Дитятьєва, який, отримавши червону картку, змушений взяти паузу у найближчій грі.

Так само відсутніми у складі кропивницької команди будуть Юрій Паньків та Мілош Стаменковіч. Обидва футболісти дискваліфіковані за перебір жовтих карток.

Але у складах обох команд чимало футболістів, які готові показати, що вони ще кращі за вищезгаданих майстрів. Тож стежмо за телетрансляцією, яка розпочнеться о 14:00 і вестиметесь з дніпровського стадіону «Метеор».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: