"Сталь" міцніша за "Скалу"

28 травня 12:04
Переглядів: 88
скалап

Стрийська «Скала» програла останній домашній матч сезону 2013/14 у другій лізі. «Малиново-зелені» на власному полі з хокейним рахунком 2:5 поступилися лідеру чемпіонату дніпродзержинській «Сталі».

Матч проти дніпродзержинської «Сталі» для стрийської «Скали» був останнім домашнім у провальному сезоні для «малиново-зелених». Для команди Василя Малика цей матч був чудовою можливістю в одній з останніх ігор сезону гучно гримнути дверима і створити певну сенсацію. На жаль, стриянам зробити це не вдалося.

Поєдинок у Стрию краще розпочали гості. З перших хвилин поєдинку «Сталь» довела чому саме ця команда знаходиться вгорі турнірної таблиці і чому саме ця команда з наступного сезону підвищиться у класі.

Домінування гостей на полі могло втілитися у забитий гол на полі на 8-ій хвилині зустрічі. Сейхан Алієв після вдалих комбінаційних дій вийшов на побачення з Данковичем, однак пробив мимо. Якщо перший свій вихід сам на сам Алієв змарнував, то у повторному епізоді його реалізував сповна. На 18-ій хвилині першого тайму нападник «Сталі», скориставшись помилкою захисника Василя Береста, вдруге у матчі вийшов сам на сам з воротарем і цього разу пробив влучно в кут.

Повівши у рахунку, лідери чемпіонату другої ліги аж ніяк не збавили оборотів. Один з найактивніших у складі гостей Алієв мав чудову нагоду подвоїти перевагу своєї команди. В одній з атак «Сталі» він ввірвався в штрафний майданчик, на замасі обіграв захисника і пробив в поперечину. Не реалізував свій шанс і найкращий бомбардир другої ліги Станіслав Куліш. Гравець «Сталі», вийшовши на побачення з Данковичем після чергового провалу в обороні, не зміг переграти воротаря.

На останній хвилині першого тайму «Сталь» реалізувала свій черговий гольовий момент. За фол проти Антона Котляра у штрафному майданчику арбітр поєдинку Вадим Запрутняк призначив справедливий пенальті, який чітко виконав Сергій Платунов.

За увесь перший тайм «Скала» запам’яталася лише двома ударами вище воріт від Дімітрі Пачкорії. Усі атакувальнії дії стриян розбивалися об захисні редути «Сталі». Клас цієї команди у першому таймі неодноразово доводив, що перебіг подій на полі відповідає рахунку матчу.

На початку другого тайму матчу малюнок гри не змінився. Володимир Мазяр підсилив гру своєї команди, випустивши на поле екс-гравця «Скали» Віталія Дністряна, а також Костянтина Коваленка і Максима Каленчука.

Неодноразово у цьому сезоні «Скала» пропускала гол у перші 15-ть хвилин другого тайму. Сталося так і цього разу. Оборона стриян дала тріщину на лівому фланзі, звідки Антон Котляр увірвався в штрафний майданчик і з гострого кута розстріляв володіння Романа Данковича.

При рахунку 0:3 «Скала» огризнулася лише одного разу. Простріл Скакуна з флангу у власні ворота ледь не зрізав Костянтин Коваленко. Відповідь у команди з Дніпропетровської області була разючою. Небезпечна атака правим флангом «Сталі» завершилася підкатом від Катани та, на думку арбітра, його грою рукою у штрафному майданчику. Станіслав Куліш пенальті не реалізував, однак після сейву від Данковича з другої спроби таки пробив в кут воріт.

При рахунку 4:0 на свою користь «Сталь» заспокоїлася. «Скала» зуміла перехопити ініціативу і створила небезпечний момент біля воріт суперника. Простріл Олега Квича, що вийшов на заміну у другому таймі, не замкнув Василь Цюцюра.

Не реалізував свій момент Цюцюра – реалізував Арвеладзе. Після проходу Олега Квича м’яч відлетів до Арвеладзе, який потужно пробив метрів з 12-ти. Воротар гостей Ігор Вітів у цьому епізоді свою команду виручити не зміг.

Забивши один гол, «Скала» через дві хвилини забила вдруге. Олег Квич ввірвався в штрафний майданчик, посадив на «п’яту точку» захисника і прицільно пробив в кут воріт.

За час, що залишився зіграти, «Скала» пішла вперед забивати третій гол, однак отримала болючий удар у контратаці. Віталій Дністрян поцілив у порожні ворота після передачі Антона Котляра.

Забивши сім голів не двох команди і завершили поєдинок. «Сталь» була на голову сильнішою, аніж «Скала» і довела це на полі і у рахунку.

Чи зіграє «Скала» проти «Шахтаря-3» з Донецька перенесений матч 32-ого туру і чи відбудеться цей поєдинок взагалі наразі невідомо. Як би там не було, керівництву команди і тренерському штабу «малиново-зелених» уже слід думати про майбутній чемпіонаті і зокрема про те як підсилити команду у літнє міжсезоння.

«Скала» Стрий – «Сталь» Дніпродзержинськ – 2:5 (0:2)

27 травня 2014 р. 17 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 400 глядачів. Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород). Асистенти: Тарас Семанюк та Юрій Синишин (обидва – Івано-Франківськ). 4-й арбітр: Ярослав Біць (Львів). Спостерігач арбітражу: Євген Павленко (Київська обл.).

«Скала»: 92. Роман Данкович-к., 15. Петро Стасюк, 23. Василь Берест, 5. Едуард Мись, 16. Ігор Коцюмака (10. Леван Арвеладзе, 44), 4. Станіслав Катана (19. Ігор Нистирюк, 85), 11. Андрій Маляренко, 8. Дімітрі Пачкорія (29. Євген Аксінін,56),  18. Дмитро Скакун (77. Олег Домальчук, 56), 14. Василь Цюцюра, 9. Віталій Лазаренко (55. Олег Квич, 66).

В. о. головного тренера – Василь Малик.

«Сталь»: 1. Ігор Вітів, 2. Олексій Пінчук, 3. Володимир Адамюк, 24. Василь Білий, 21. Сергій Платунов (16. Костянтин Коваленко, 46), 37. Валерій Кучеров, 7. Олег Шутов-к. (11. Олександр Єрмаченко, 57), 14. Артем Прошенко (6. Максим Каленчук, 46), 17. Антон Котляр, 10. Сейхан Алієв (23. Віталій Дністрян, 46), 9. Станіслав Куліш (15. Длявер Нурідінов, 67).

Головний тренер –Володимир Мазяр.

Голи: Леван Арвеладзе (87), Олег Квич (88) – Сейхан Алієв (17), Сергій Платунов (45-пен.), Антон Котляр (55), Станіслав Куліш (65), Віталій Дністрян (90+1).

На 65-й хв. Станіслав Куліш не реалізував 11-метр. (воротар).

Попередження: Артем Прошенко (42),  Петро Стасюк (45)