"Сталь" - "Тернопіль". Анонс матчу

11 травня 13:07
Переглядів: 77
фк тернопіль

За іменами учасників дана зустріч по праву претендує перебувати в одиному ряду з матчем "Олександрії" та "Зірки" - все-таки протистояння другої та четвертої команд ліги бувають не часто.

Головною особливістю нинішньої зустрічі є кадрові проблеми кожної зі сторін. Так, на дві команди відразу п'ять футболістів напередодні матчу потрапили на лавку штрафників. У гостей пропускають більше і їх значення для команди набагато відчутніші: не зіграють сьогодні опорник Кондзьолка, центрхав Богданов і правий захисник Дубчак. Двоє перших - символи "городян", без яких студентську команду дуже важко уявити. Наставник "сталеварів" Володимир Мазяр сьогодні не зможе розраховувати на двох захисників: Адамюка і Пінчука. Однак, у порівнянні зі своїм суперником, лавочка запасних у "салатових" набагато довша, що дозволяє провести якщо не рівноцінну заміну гравців, то дуже до неї наближену.

З позитивного для тернополян - безпрограшна серія в матчах зі "Сталлю". Суперників сьогодні очікує вже четверта зустріч в історії, і поки ще жодного разу "студенти" ці сутички не програвали. До того ж, минулого тижня "городянам" вдалося перервати свою серію невдач, здобувши вікторію над "Нафтовиком".

Для дніпродзержинців ж турнірна мотивація в поточному сезоні практично вичерпана: у команди значне відставання від "Олександрії", а також солідний відкривши від "Гірника-Спорту". Володимиру Мазяр залишається завершувати нинішній чемпіонат, придивляючись до своїх виконавцям крізь призму наступного.

Орієнтовний склад "Сталі" (зліва - направо): Попович - Платунов, Кравченко, Дмитренко, Карасюк - Кучеров, Каленчук - Шутов, Алієв, Котляр - Куліш.

Орієнтовний склад "Тернополя" (зліва - направо): Чорнобай - Клекот, Атласюк, Курило, Соколовський - Чорний - Гаврилюк, Полянчук - Кушецький, Волошинович - Семенець.

Статистика протистояння:

Всього. 3 матчв: + 0 = 2-1; 2:3.

На полі "Сталі". 1 матч: + 0 = 1-0; 0:0.

Матч першого кола. Тернопіль - Сталь Д 2:1.

Арбітр - Дмитро Бондаренко (Одеса)

Асистенти - Ігор Маковей (Вінницька обл.), Едуард Курцеба (Одеса)

Дискваліфіковані: 

"Сталь": Володимир Адамюк, Олексій Пінчук

"Тернопіль": Віталій Богданов, Андрій Дубчак, Андрій Кондзьолка

"Сталь"  17:00 "Тернопіль"

11 травня. Дніпродзержинськ. Стадіон "Металург"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: