"Сталь" U-19 перемогла "Верес"

02 жовтня 22:28
Переглядів: 101
Скала

В останній день вересня відбувся черговий матч 8-го туру юніорської першості країни сезону 2017/2018 років, у якому стрийська «Скала» приймала рівненський «Верес».

«Скала» (Стрий) U-19 – «Верес» (Рівне) U-19 – 3:0 (2:0)

30 вересня 2017 р. 15 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 15 градуси. 100 глядачів. Арбітр – Тарас Панасюк  (Бердичів). Асистенти арбітра – Юрій Кравченко та Анастасія Вдовіна  (обидва - Львів). 4-й арбітр – Олександр Шандор (Львів). Спостерігач арбітражу: Віктор Кошура (Чернівці).

Резервні гравці: 1. Роман Дутка, 4. Ярослав Альохін.«Скала»: 55. Павло Гудименко, 18. Павло Табачинський (5. Валентин Білінський, 58),  2. Богдан Векляк-к., 77. Ярослав Анніч, 27. Олег Луців, 11. Микита Фомін (88. Сергій Гладковський, 75), 10. Сергій Островерх (23. Артур Відерський, 55), 9. Ігор Королевич (7. Михайло Лукач, 73),  99. Василь Герег (33. Микола Тишкун, 87), 8. Юрій Черепущак.

Старший тренер – Юрій Бакалов.

«Верес»: 1. Василь Стефюк, 3. Олексій Харіпов, 2. Станіслав Чепа (10. Валентин Савула, 13), 6. Андрій Карвацький, 15. Орест Тягло, 20. Олег Горін, 4. Віталій Олексів, 7. Андрій Вічижанін (17. Андрій Руденко, 74), 11. Віталій Дахновський (16. Назар Стебельський, 76), 9. Артур Ременяк-к. (13. Роман Сидорів, 68), 8. Дмитро Пантелейчук (19. Костянтин Доморацький, 85).
Резервні гравці: 12. Віталій Жупанський, 5. Станіслав Демків.

Старший тренер – Олег Колобич.

Голи: Олексій Харіпов (8-автогол), Богдан Векляк (26), Ярослав Анніч (61).

Попередження: Ярослав Анніч (67) – Олег Горін  (39, 79), Валентин Савула (65), Василь Стефюк (67), Андрій Карвацький (90+4).

Вилучення: Олег Горін  (79-друге попередження).

Перед грою стрияни випереджали рівнян лише на два очки, тому звитяга господарів дозволяла покращити своє турнірне становище.  На матч проти «Вереса» Юрій Бакалов виставив той самий стартовий склад, який розпочинав гру в попередньому турі в Одесі і де «Скала», виграючи за ходом гри, у підсумку задовільнилася одним пунктом.

Вже перші хвилини зустрічі показали, що господарі сповнені бажання продовжити свою безпрограшну серію, розпочату з домашньої перемоги проти столичного «Арсенала-Київ» і продовжену у вже згаданій грі в Одесі. Стартовий сплеск господарів призвів до швидкого голу. На 8-й хвилині Юрій Черепущак продерся правим флангом і прострілив вздовж воріт, де центрбек «Вереса» Олексій Харіпов, прагнучи вибити м`яч, зробив це невдало і круглий залетів у ближній кут.

Подвоїли рахунок «малиново-зелені» на 26-й хвилині. Ігор Королевич з правого кута навісив з кутового, де першим на м`ячі був капітан «Скали» Богдан Векляк, який виграв «другий поверх».

Точною копієї другого голу було й третє взяття воріт, яке відбулося вже у другому таймі. Знову Ігор Королевич навісив з кутового і знову повітря виграв центральний захисник «Скали», але не Векляк, а Ярослав Анніч.

Після того, як рахунок став – 3:0, гості залишилися в меншості. На 79-й хвилині за друге попередження арбітр вилучив найактивнішого в складі рівнян Олега Горіна.

«Скала» до останніх хвилин, що особливо приємно, не грала на збереження рахунку, а прагнула забити більше. І моменти були: найкращий у Юрія Черепущака, який виходив на побачення з воротарем гостей, однак Василь Стефюк врятував команду.

У підсумку впевнена і результативна перемога команди Юрія Бакалова, яка дозволила команді піднятися на восьмий рядок турнірної таблиці. А відстань до третього місця, на якому наразі київське «Динамо», не така вже й велика – п`ять очок. Чекаємо продовження…

За матеріалами: fcskala.com