"Сталь" U-21 – "Карпати" U-21 – 0:1

05 листопада 15:06
Переглядів: 80
Карпати

15-й тур. 04.11.2017, 12:00. «Ювілейний», Буча. 100 глядачів. Хмарно, дощ. +11°С

Арбітр – Дмитро Кутаков (Бровари, Київська обл.).

Асистенти арбітра: Олександр Дашко (Вишгород, Київська обл.), Олександр Марчик (Київ).
Четвертий арбітр – Клим Заброда (Київ).

Спостерігач арбітражу – Наталія Рачинська (Київ).

«СТАЛЬ» U-21: Зеленський, Павлюк, Данієлян, Рогульський, Мицик, Андрусенко (Лосєв, 63), Отіско (Бондаренко, 71), Якимів, Кушнаренко, Книш (Адамян, 79).
Запасні: Дегтяр, Щебетун, Ходаковський, Нехаєв.
Старший тренер – Віктор Журавльов.

«КАРПАТИ» U-21: Сілецький, Сениця, Аркес (Толочко, 46), Перейра, Осман, Кортеджано (Саутін, 46), Стасишин, Лебедь, Мемешев (Сластінов, 78), Карпенко (Заїкин, 64), Богач (Саламаха, 46).
Запасні: Мозіль, Виздрик.
Старший тренер – Олександр Чижевський.

Гол: Мемешев, 39.

Нереалізований пенальті: Саламаха, 90+4 (воротар).

Попередження: Мицик, 36, Павлюк, 52 – Осман, 12, Богач, 43, Сілецький, 89.

Вилучення: Мицик, 65 (друге попередження).

Поповнивши свій турнірний доробок у трьох останніх іграх лише двома заліковими балами, молодіжна команда «Карпат» приїхала до Бучі на гру проти кам’янської «Сталі» з твердим наміром взяти три очки. Зрештою, свого підопічні Олександра Чижевського та Романа Толочка досягли. Однак треба сказати, що перемога «зелено-білим» далася не так вже й просто – аутсайдер першості намагався чинити опір. Хоча підсумкова мінімальна перевага «левів» у рахунку далеко не відображає того, що відбувалося на полі упродовж обох таймів.

Грати командам довелося далеко не в найкращих погодних умовах – практично усі 90 хвилин ігрового часу у Бучі моросив дощ, тож газон стадіону «Ювілейний» був слизьким і суперникам доводилося витрачати чимало зусиль на те, щоб приборкати м’яч. Тим не менше, перевага гостей з перших хвилин зустрічі була помітна, що називається, неозброєним оком. Гравці «Карпат» у першому таймі значно більшу частину ігрового часу контролювали м’яч, багато комбінували і частенько доводили справу до небезпечних моментів, один з яких довели до взяття воріт господарів. Оборонець нашої команди Ґуідо Кортеджано, перетнувши середню лінію поля, віддав передачу на Редвана Мемешева, який прийнявши круглого на дузі штрафного майданчика першим дотиком, другим влучно пробив повз кіпера «Сталі» Микити Зеленського.

Що ж до гри господарів, то вони головні зусилля у першій 45-хвилинці витрачали на те, аби залишити свої ворота у недоторканності. Про атаку «сталевари» майже не помишляли. Достатньо сказати, що до свистка на перерву підопічні Віктора Журавльова спромоглися нанести по воротах гостей лише один по-справжньому небезпечний момент, але голкіпер галичан Іван Сілецький впевнено ліквідував загрозу. Тож на перепочинок суперники відправилися за мінімальної переваги карпатівців – 1:0.

По перерві хід гри не змінився: одна команда, «Карпати», продовжувала тиснути на ворота суперника, а інша, «Сталь», відповідно, тримати оборону. Треба сказати, що у другій половині зустрічі ігрова перевага «зелено-білих» стала ще більш відчутною – зросла кількість гольових моментів й інколи м’яч тільки якимось дивом не залітав до сітки воріт господарів. Зокрема, після класного удару Редвана Мемешева круглого прийняла на себе поперечина. А коли одразу п’ятеро карпатівців вибігли у контратаку проти двох гравців «Сталі», рахунок не збільшився на користь львів’ян лише через не найкраще рішення Романа Лебедя, який не зовсім адекватно розібрався в ситуації.

А найкращий шанс подвоїти свою перевагу в рахунку підопічні Олександра Чижевського і Романа Толочка втратили наприкінці матчу, коли Максим Саламаха опинився на газоні у штрафному майданчику «Сталі» не без допомоги оборонців команди з Кам’янського і арбітр зустрічі Дмитро Кутаков з Броварів без вагань вказав на 11-метрову позначку. Виконувати суддівський вирок взявся сам постраждалий, однак зробив це не найкращим чином. Кіпер «сталеварів» відбив удар Максима у лівий від нього кут воріт. Тож у підсумку рахунок першого тайму – 1:0 на користь «Карпат» – у другій половині зустрічі залишився незмінним.

За матеріалами: fckarpaty.com