Стали відомі подробиці загибелі Павла Худзіка

12 березня 10:45
Переглядів: 299
Худзік

На спідометрі машини загиблого футболіста «Зорі» Павла Худзіка стрілка завмерла на позначці 80 км/год. А інформація, що в аварії винен також загиблий водій Nissan X-trail, який нібито вискочив на зустрічну смугу, не підтверджена слідством.

«Я говорив зі свідком аварії, він однозначно говорить про те, що на зустрічну смугу вискочив Volkswagen Polo футболіста Павла Худзіка. При цьому в ЗМІ стверджується, з посиланням на незрозумілі джерела, що було навпаки «, - розповів Сергій Снігур, близький друг і колега загиблого в аварії водія джипа Олександра Чайковського.

Як стверджує Сергій Снігур, Олександр дуже уважно ставився до водіння автомобіля і не став би ризикувати життям трьох дітей і дружини. «Він їхав з трьома дітьми і дружиною, він дуже трепетно ставився до водіння авто. На його спідометрі стрілка завмерла на швидкості в 60 км/год. У зустрічної машини - 80 км/год», - розповів Сергій.

При цьому, як підтвердили в Управлінні МВС в Черкаській області, розслідування причин аварії ще не закінчено. Справжні причини аварії повинна встановити експертиза, результат якої очікується не раніше квітня.

Нагадаємо, що аварія за участю футболіста луганської «Зорі» Павла Худзіка та директора з розвитку телеканалу Ru Music Олександра Чайковського сталася 6 березня. В результаті трагедії загинули обидва водія.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: