Стали відомі учасники фіналу Чемпіонату України з шахів

05 листопада 12:56
Переглядів: 217
іванчук

З 10 до 22 листопада на території готелю «Варшава» (с. Малехів, вул. Жовківська, 1) відбуватиметься фінал Чемпіонату України 2014 року з шахів. Змагатимуться 22 учасники (12 чоловіків та 10 жінок), повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За словами організаторів, склад команд є найсильнішим в історії незалежної України, адже зібрав елітних гросмейстерів та лідерів українських шахістів. Принаймні, серед персонально запрошених професіональних гравців вперше за останні 10 років свою участь у фіналі підтвердив лідер українських шахістів Василь Іванчук (м. Львів). Також за першість позмагаються екс-чемпіон світу Руслан Пономарьов (м. Київ), олімпійські чемпіони Павло Ельянов (м. Харків), Олександр Моїсеєнко (м. Харків) та інші. Львів також представлятиме діючий чемпіон України Юрій Криворучко.

Серед жінок у змаганнях візьмуть участь міжнародні гросмейстери та майстри Музичук Марія (м. Львів), Музичук Анна (м. Львів), Ушеніна Анна (м. Харків), Жукова Наталя (м. Одеса) та інші.

«Враховуючи склад команд цьогорічного Чемпіонату України з шахів, змагання обіцяють бути захопливими. Чверть учасників представлятиме наше місто, а це хороша заявка на перемогу. Запрошуємо усіх охочих відвідати захід та повболівати за своїх. Нехай переможе найсильніший», - зазначає начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: