Станіслав Гончаренко: "Такого ніде не зустрінеш і не побачиш"

27 квітня 22:38
Переглядів: 436
Default Image

Головний тренер «Енергії-Тайму» Станіслав Гончаренко прокоментував вимушену паузу в чемпіонаті, пов’язану із спарингами національної збірної проти бразильців.

- Станіслав Олександрович, для підтримки ігрових кондицій товариські ігри не плануєте проводити?
- Якби ТВД обіграв «Ураган» ми би з ними провели спаринг. Адже календар ігор «будівельників» в такому випадку співпадав би з нашим. Але вони програли, а за 5-6 місця матчі проводитимуться вже цієї неділі. Тому так і виходить, що ми не зможемо провести в цей час спаринг. Більше того, в нас зірваний тренувальний процес. Звісно, інтереси збірної понад усе. Але я впевнений, що подібного не відбувається в жодній країні світу. Такого ніде не зустрінеш і не побачиш. Ніхто після чвертьфіналу, перед півфіналом не створює «вікно». Але маємо, що маємо, з цим доводиться змиритися. Ми повинні підкоритися, хоча особисто я вражений, це у вищій степені не професіоналізм наших чиновників.   

- З івано-франківська до Львова недалеко, про спаринг із «Ураганом» не думали?
- Мені здається, що сам «Ураган» уникатиме цих спарингів, в стратегічному плані вони їм не дуже потрібні. Ніхто не виключає, що ми можемо пересіктися в чемпіонаті. Тому, мабуть, якщо я звернуся до них із пропозицією провести гру, отримаю відмову. Але навіть, якщо матчі відбудуться, будуть спотворені характеристики. В «Урагану» лише дві людини в збірну вирушили, а в нас аж п’ять. Тому, ефективності від спарингу для «Енергії-Тайму» буде не багато.

- Геннадій Лисенчук в коментарі прес-службі Асоціації міні-футболу заявив, що Дениса Овсяннікова у збірну не викликали через сімейні обставини. Йдеться про народження сина?
- Так, саме це. Денису, як будь-якому батькові, хочеться забрати сина із пологового будинку. Це його право.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: