Станіслав Горуна - найкращий спортсмен Львівщини за підсумками січня 2017 року

08 лютого 08:40
Переглядів: 132
Станіслав Горуна

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками першого місяця 2017 року майстра спорту України міжнародного класу, одного з кращих каратистів сучасності львів’янина Станіслава Горуну (тренер: Заслужений тренер України Антон Нікулін).

Цим почесним званням Станіслав Горуна вшанований за перемогу на дебютному етапі найпрестижнішого турніру всесвітньої серії з карате «Premier League Karate 1», що відбувся 28-29 січня ц.р. у м. Парижі, Франція за участю 1 243 спортсменів із 78 країн світу.

Важливо зазначити, що представника карате вперше номіновано на відзнаку регіонального відділення НОКу, оскільки рішенням 129-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету цей популярний вид спорт включено до олімпійської родини й дебют якого на олімпійській арені відбудеться на Іграх Олімпіади 2020 року в Токіо.

Незабаром відбудеться урочиста церемонія вшанування найкращого спортсмена та його тренера.

Залишається побажати Станіславу Горуні не зупинятися на досягнутих результатах і брати безпосередній приціл на участь в олімпійському турнірі в Токіо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: